gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bedeninize uygun en güzel gelinlik modeli nasıl olmalı

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

narin gelinlik modelleri Bir Kişiye Göre:
    Hepimiz, imkânımız olsa bedenimizde değişiklik yapmayı isterdik . Gelinler, istedikleri modelleri giyemedikleri zaman hiç şüphesiz çok üzülürler. Önemli olan; bedeninizin kimliğini bilmeniz , kendinize uygun gelinliği seçmeniz ve sizi olduğunuzdan çok daha güzel gösterecek bir gelinliğe karar vermenizdir.
    Narin Yapılı

Doğru olanı: Kılıf modeli veya "A" şeklindeki gelinlikler, size uygun olur. Bu modeller, sizin üzerinizde rahatsızlık vermeyecek bir şekilde duracaktır. Boyun çizgisi ile başlayan gelinlikler, narin beden yapınızla uyum sağlayacaktır.

Yanlış olanı: Kabarık, hacimli gelinliklerden uzak durun. Bu modeller, sizi kaplamış gibi gözükür.
    Kemikli

Doğru olanı: Kabarık gelinlikler, sizi bir balerin gibi gösterecektir. Bu model, tüm siluetinize uygun olacaktır. Kılıf modelleri de size uygundur.

Yanlış olanı: Eğer köprücük kemiğinizin göze çarptığından şikayetçiyseniz; omuz üstü ince kumaşlardan sakının. Göğüs bölgeniz düz ve dışarı doğru ise; sert kumaşlardan sakının.
    Kilolu

Doğru olanı: Şeritsiz kabarık gelinlikler, bedeninizin kilolu alt kısımlarını saklayacaktır. Üst bedeniniz, boyun modelleri ile beraber alt bedeninizle uyum sağlayacaktır.

Yanlış olanı: "V" modelinden sakının. Bu model, sizin üzerinizde olumsuz yönde göze çarpar.
    Geniş Beden

Doğru olanı: Omuzlarınızı gösterecek modeller, sizin için uygun. Uzun kollu gelinlikleri de tercih edebilirsiniz. Dar korseli gelinlikler, bedeninizin güçlü yapısını ortaya çıkaracaktır.

Yanlış Olanı: Omuzlarınızı saklamanızı önermiyoruz. Bu ters etki yaratabilir. Eğer omuzlarınızı kapatan bir model seçerseniz; olduğunuzdan geniş gözükürsünüz.
    Büyük Göğüslü

Doğru olanı: Üst bedeni çok fazla olmayacak şekilde dar ve yukarı doğru kesime sahip gelinlik modelini tercih etmeniz, yerinde olacaktır. Kısa kesimli yine üstü dar bir gelinlik modeli , dikkatleri üzerinize çekecektir.

Yanlış olanı: Dikkatli olup çok açık bir gelinlik modelini seçmeyin. İnsanların yüzünüze bakmasını istiyorsanız gelinliğinizin çok dar olmamasına dikkat edin.
    Uzun Boylu

Doğru olanı: Uzun boylu iseniz; her gelinlik modeli sizin için uygun olacaktır. "A" şeklinden, kabarık modellere kadar...Omzu açık modeller , sizin için uygundur.

Yanlış olanı: Uzun kollu modellerden uzak durun. Yukarı kesime sahip gelinlikler, sizi olduğunuzdan uzun gösterebilir.
    Toplu

Doğru olanı: Kraliyet ve kabarık modeller, size uygundur.

Yanlış olanı: Kılıf modelleri ve düşük bedenli modeller, sizi çok toplu gösterir.
    Düşük Belli

Doğru olanı: Prenses silueti, bedeninize tam oturur. Uzun etekli modelleri de tercih edebilirsiniz.

Yanlış olanı: Kılıf modelleri size olmaz. Bedeninizi saran bu model ile dikkatleri üzerinize çekmiş olacaksınız.

Not: Alıntıdır

bedeninize uygun en güzel gelinlik modeli nasıl olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel  Gelinlik Modelleri

En Güzel Gelinlik Modelleri

en yeni gelinlik modelleri yeni gelinlik modelleri 6 yaş yenı gelınlık modellerı 2012 Güzel bir yuva ve büyülü bir gece için bütün hazırlıklar başladı, en önemli ve en güzel detay ise gelinlik seçimi, ama o kadar model var ki aklınız çok karıştı, ya da hayalinizdeki modeli bir türlü bulamadınız. Ama biz meleklermekanı.com olarak hayalinizdeki modeli bulmanıza yardım etmek için birbirinden...
  2. 2011 en güzel gelinlik modelleri

2011 en güzel gelinlik modelleri

en güzel gelinlik modelleri en güzel gelinlik modelleri 2011 2011 2011 de dünya evine girmeye hazırlanan Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, yılın en güzel ve bir o kadar da sade gelinlik modellerinden, sizlere fikir alternatifleri sunuyoruz :)
  3. En güzel gelinlik modelleri 2012

En güzel gelinlik modelleri 2012

Kızlar önümüzdeki yıl evleneceğim bana lütfen 2012 nin en güzel gelinlik modellerinden örnekler sunar mısınız teşekkür ediyorum.
  4. En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2015

En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2015

kabarık gelinlik modelleri 2015, prenses gelinlik modelleri 2015, gelinlik modelleri 2015, kabarık taşlı gelinlik modelleri, straplez kabarık gelinlik Gelin adaylarının en zor karar verdiği önemli bir detay olan gelinlik modelleri çoğu zaman eş dost ve yakın çevrenin de fikri alınarak tercih edilir. Gelin adayları tarafından en beğenilen ve tercih edilen gelinlik modellerinin başın da gelen...
  5. en güzel gelinlik modeli

en güzel gelinlik modeli

selam hanımlar yakın bir tarihte kısmet olursa evleniyorum ama halen gelinlik modelime bir türlü karar veremedim. bana beğendiğiniz gelinlik modellerinin resimlerini buraya koyarak yardımcı olmak istermisiniz. gelinlik modeli olarak straplez ve kabarık gelinlik modeli düşünüyorum siz buna benzer yada şöyle modern türlerden gelinlik modellerini paylaşırsanız fikir edinmeme yardımcı olacaksınız...

Sayfayı Paylaş