gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Beğendiğin 3'lünü seç

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Alışverişe çıktığınız da bir mağazaya girersiniz.Kıyafetlere bakarken önce bir tane beğenirsiniz,sonra bir tane daha ve sonra bir tane daha derken ardı arkası kesilmez beğendiklerinizin.:):):)Elinizde askılarıyla beraber bir sürü kıyafetle kabine girersiniz.Deneye deneye elinize sadece 3 tane kalır.Sonra da başlarsınız tereddüt etmeye.Acaba hangisini alsam diye:) Bakarsınız,kabine girer o 3 nü tekrar denersiniz.Ama malesef sadece 1 tane almanız gerek.Çünkü daha alacağınız bir çok şey vardır.3ünden birini seçmeye karar verirsiniz ama olamz.Doluya koysanız dolmaş boşa koysanız almaz hesabı düşünür durursunuz.İşte o düşünce her alışverişte karşınıza çıkar.Peki ne yapmalı?

Hemen söyleyeyimç.Tabi ki 3 nüde alıp o mağazadan bir an önce çıkmalı:DDiğer ihtiyaçlarınızıda bir daha ki alışverişe ertelemeniz gerekicek.Şimdi bende sizlere yan yan 3 er tane bir kaç kıyafet sunacağım.Bakalım sizin tercihiniz hangisi olacak.Kendi 3lünü seç:):):)

İşiniz kolay:DMağazada ki gibi saatlerce uğraşmaya gerek yok.Giy çıkar yapmadan tereddütte kalmadan kolayca seçim yapabileceksiniz.Keşke mağazalarda da böyle olsa.Yoksa bizim gözümüz doymaz kıyafete:):):)

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    yaa ama 3 ü ben yapmak isterdim neden sen birleştirdinki

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Ben birleştirdim ki sizler tereddüt yaşamayın:D:D:DKötüyüm ben kötüyüm:D

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :D hepsini almak gibi bi şansım yok şu zamanda bazılarıda bana uymuyo zaten :D karar veremedim :p

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Beğendiğin 3'lünü seç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beğendiğiniz Atasözleri???

Beğendiğiniz Atasözleri???

melekle ilgili atasözleri melek ile ilgili atasözleri melek meleklerle meleklerle atasözü Beğendiğiniz Atasözleri hangileri? Benim beğendiklerimden biri bu 'Öğrenmek, zaten bildiğini fark etmektir. Yapmak, onu bildiğini göstermektir."**Richard Bach'
  2. Haftada 3 kilo için diyet (her öğünü siz seçin)

Haftada 3 kilo için diyet (her öğünü siz seçin)

Meleklerim işte bu diyet bana çok hoş göründü birden yapmaya karar verebilirim güzel ve normal kilo verdiriyor yavaş yavaş bu diyetle kilo verilebilir her öğünü kendimiz beğendiğimiz birini seçerek uyguluyoruz :D:D (yıldızlardan birini o öğün için seçiyoruz) SABAH * Bir dilim kepek ekmeğine sürülmüş yağsız labne, yanında bir adet domates ya da greyfurt ve bir bardak taze sıkılmış meyve...
  3. Beğendiğim çantalar

Beğendiğim çantalar

Herkezin kendine ait bir tarzı vardır.Benim de bir tarzım var ve ben tarzıma en uygun çantaları buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Genelde sadelikten yanayımdır.Ama nedense bu kış pek bir cıvıl cıvıldım.Bu durumumu yaz aylarında da devam ettirmek istiyor ve ona göre çanta tercihleri yapıyorum.İşte benim seçtiklerim:) Genellikle siyah veya tonlarında tercihler yaparım ve tercihimi...
  4. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...
  5. Duvar çitleri arasından beğendiğinizi seçin

Duvar çitleri arasından beğendiğinizi seçin

Duvar çit modelleri Bahçe duvarı örnekleri Eğer evinizin etrafını çevirecekseniz ve çit örneği arıyrsanız bu bahçe çit modelleri size fikir verebilir. Çitlerin "]bahçe dekorasyonunuzla uyum sağlaması önemlidir. Ahşap çitler hem sağlıklı hemde çok şıklar.

Sayfayı Paylaş