gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bekle dedi....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] alinti

Son düzenleme: 26 Kasım 2008
Bekle dedi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  3. ''...'' dedim,''...'' dedi!!!

''...'' dedim,''...'' dedi!!!

Sevmek dedim. ''Yoluna ölmek'' dedi. Yol dedim. ''Alıp başını gitmek'' dedi. Gitmek dedim. ''Bir ahh çekip dostlardan ayrılmak'' dedi. Dost dedim. ''Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim'' dedi. Yürek dedim. ''Dünyaları içine sığdıramadığım'' dedi. Dünya dedim. ''Hayatın bir yüzü'' dedi. Yüz dedim. ''Ardında ne gizli bilemediğim'' dedi. Giz dedim. ''Hep...
  4. Dedim-Dedin...

Dedim-Dedin...

Dedim; Çok yalnızım. Dedin; " Ben ki sana çok yakınım(Bakara Süresi-186) Dedim; Evet biliyorum Sen bana yakınsın ama ben Senden uzağım, keşke ben de Sana yakın olabilseydim. Dedin; " Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret " (Araf süresi-205) Dedim; Bu da Senin yardımını ister. Dedin; "Allah'ın...
  5. önerileri beklerim

önerileri beklerim

Bugünlerde bakıyorum çevreme herkes negatif herkes depresif.Çalıştığım iş yerinde alttan üste herkes negatif ve birşeylerden şikayetçi Ben zaten hem çalışıp hem okumaya çalışıyor hemde evimle ilgilenmeye çalışıyorum.Benim de her insan gibi sorunlarım oluyor ve aslında hiçbişeyin de yolunda gittiği söylenemez ama ben yine de mutlu olmak iyileri görmeye çalışmayı deniyorum Sos yal olup...

Sayfayı Paylaş