gebe
  1. ipkgrl

ipkgrl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Belirtilerim hamile gibi ama YARDIM meleklerr

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında ipkgrl tarafından paylaşıldı.

Mrh. Arkadaslar ben yeni üyeyim, evliyim bebegim olsun istiyorm bir senedir olmuyor doktora gittim prolaktin hormonum buyumus neyse ilac kullandim dustu. Bu ay yumurtlama döneminden sonra goguslerim acimaya basladi ve buyudu adetime 2 gun var hala aciyor, adetime 4 gun kala test yaptim negatif cikti birde hafif mide bulanti yasiyorm ama hemen geciyor sizce hamile olabilirmiyim. Yoksa gene prolaktn hormonum mu yükseldi???? Benim gibi yasayan varmi acaba???

2. beyazgüvercin

beyazgüvercin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Cnm hoşgeldin yeni okudum neyaptın test ysptın mı inş hamilesindir

Belirtilerim hamile gibi ama YARDIM meleklerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile meleklerr gece de rahat artık

hamile meleklerr gece de rahat artık

özellikle yaz günlerinde oldugu gibi gecelerinde de bunalıyoruz biz tek basımıza bunalıyoruz peki hamile anne adayları iki canlı nasıl rahat etsinlerr :) yani bu konu dikkate alınmalı diye düşünerek anne adayları ve bebişleri için gecelik ve pijama takımlarını sunuyorm arkadaslar buyrun ...................
  2. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...
  3. Saçma ama yardım bekliyorum

Saçma ama yardım bekliyorum

Merhabalar ben 10 aylık bir mesele hakkında fikir almak istedim. Sıradan internet olayı ama sevdim. İnternette tanıştık 10 ay önce. Msn face telefon vs.. Yüzyüze gelmedik bile ama dert ortağım gibi olmuştu. Sonu yok, hazır değilim gibi sözleri vardı. Bana hayatımda bir kadın olursa o sen olacaksın dedi 20 gün sonra face de gördüm ilişkisi var ve berbat oldum. İnternet arkadaşlgı ilk başıma...
  4. yardım meleklerr

yardım meleklerr

merhaba melekler. ben beyaz eşya alıcam (bulaşık makinesiyle çamaşır makinesi). ama çok kararsızım ne alsam diye. bosh marka alayım diyorum sms58m98eu marka bulaşık makinesini beğendim ama kullanan var mı nasıldır bilemedim? bi de çamaşır makinesi olarak ne alayım yardımcı olur musunuz? çeyizime alıcam şu sıralar beyaz eşyada biraz indirim var ben de bu indirimden yararlanmak istiyorum.:grouphug:

Sayfayı Paylaş