gebe
  1. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

belki bn en kötüsü yapmışımdır

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında AZRA tarafından paylaşıldı.

melekler bnde küçüktüm ama çok da küçük değil birgün kuzenler evde yalnızız düşündük düşündük ne yapalım dieee telafon şakası yaplım dedik herhangi bi noya nese ne yaplım diee düşününce aklımıza şu geldi bi noyu aradık ii günler hanfendi biz adana balcalı hastahanesinden arıyoruuz buraya yanmış bi ceset geldii ve üstünden bu numara çıktı :cry:teşhis için sizi buraya bekliyoruz dedik ve arkadanda kuzenler bağrıoo işte hastahane gbi dr ahmet felan filan işte ameliyathaneden bekleniyorsunuz diee nese kadın duyduu bi çığlık attı bn hemen kapattım ve halen düşünüyoruum o kadına ne olduu die belki bzm yüzümzden o an kalp krizi bile geçirmiş olablr :cry:ama ne yapalım bzmkisi de çocukluk aklımız ama çok byük ayıp ve günah ettik allah affetsin bu yazıyı okuyan eğer küçük arkadaşlarımız varsa eğer0 sizle böle yapmayın şimdi çok pişmanım

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: belki bn en kötüsü yapmışımdır
    ßiz de küçükken yapıyorduk bu siteden arkdaşlarımla Heaven ve Taurus ile.. biz yarışmadan arıyoruz para kazandınız vs. diyorduk. en içimi acıtan da şu anlatayım:
    Telefonu her zamankinden farklı olarak ben almıştım. kendimden emin bi sesle ''Merhaba ben okuma yazma derneğinden arıyorum okuma yazma biliyor musunuz?'' diye sormuştum. karşımdaki de gayet üzücü bir sesle ''hayır'' dedi. bende ona başka bir yerin adresini verip ''bizi ordan birine sorun gösterirler'' demiştim. kadından beklediğimiz ''tamam'' cevapını aldığımda ve telefonu kapadığımda evde çığlıklar kopuyordu gülme sesleri:) başarmıştım bi insanı kandırmıştım.çok büyük meziyetmi.Hayır!!! belki de o insanı bir anlık bile olsa umutlandırdım.belki de okuma yazma hevesi ile oraya kayıt olmaya gitti ama yokuz.
    Şimdi de ben birileri tarafından aranıp rahatsız ediliyorum!! hem de büyük bi rahatsızlık..senin yaptığınla aynı değil ama ikisi de kötü bişey.. bu iğrençliği yaparken çocuktuk ama işte.. vicdan bu rahat bırakmıyor bizi. ''çocukluk.. olur canım her çocuk yapar,ozaman küçüktük.'' diye avutuyorum kendimi ama nafile.
    Canım benim benim sana tavsiyem düşünmemeye çalış sen gerçekten çok ama çok büyük bir yalan atmışsın o kişiye. belki de iyilik yapmış da olabilirsin. kaybetmişliğin korkusu ile dargın olduğu birinden özür dilemiş olabilir. oğlu,kızı,eşi,annesi,babası vs.. ne olduğunu Allah bilir. kafanı takma bence. üzülme. Olana ve ölene çare bulunmaz. bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.

Son düzenleme: 18 Haziran 2008
  3. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim desteğin için inşallah o kadın biz tlf bi anda kapatınca şaka yaptığımızı anlamıştr çok geçmiş de kaldı ama halen unutmıyorum aslında yaramazmışım çok birde torbann içine su doldurr bzm ev 9.kat ordan aşşaığıda oynayan çocukların kafasına atardık aslında o da tehlikeli ama diğerine göre eğlenceli idi ama çok gülmüştük ona....
    bn yada biz çok yaramazdık... :) :D

4. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hepimizin çoçukluğunda böyle muziplikleri olmuştur allahın lütfü geniştir ve inşallah affetmiştir şimdi olsa yapmazsın ozaman küçüktün :)))))

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    evet biz de çok yaramazdık ama bz genelde kendimize yapardık.. bu saydığım iki arkadaşımla (Taurus ve Heaven) hep kaçardık. yaşlarımız küçüktü bişeyler satıp para toplayıp atlar otobüse biyerlere giderdik annelerimizin haberi olmadan daha neler neler:D

6. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

:D çocukluk işte ama düşününce acı şeyler yahu yazık insancıklara :d

7. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hep çocuklukta böle şeyler olur ama seninki bay bi fazla olmuş yazık kadına yaw....

8. Monera

Monera Forum Okuru

yazık kadına ama çocukluk :) of of ben böle şeyleri hiç yapmadım:cry: :D:D

9. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yni asqimsin bütün pisliklerimizi ortaya dökmüşsün =):D Yanlız şöle bi durum vardı ben o zaman dahada küçüktüm onlardan:D3 yaş fln var aramızda..Hep bu heavenle asqimsin..Yoksa ben ne anlarım öle şeyylerden canım:fish:

10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ben çok orkardım telefonu elime almaya ama olsun çocukluk işte içinz rahat olsun

11. AnGeL_0F_DeaTH

AnGeL_0F_DeaTH Forum Okuru

Biz de şöyle yapardık halamın kızıyla.Alırdık telefon rehberini komik soy ismi olanları aradık.Misal adamın soy ismi 'Top'
    -Alüüü topunan mı görüşüyom
    -Siz kimsiniz
    -Dııııttt dıtttt
    :D Çocukluk işte

12. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Hehe bizde yapardık kardeşimle en son 1 sene önce yaptığımızı hatırlıyorum ama çocuktuk :)

Azra senin yaptığın şaka biraz ağır olmuş bana olsaydı ben kalpten giderdim :(

13. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

adııı üzerinde çocukluk canııım beniiim

14. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH affetsin valla bende kadını merak ettim ne oldu acaba diye yanıl ceset şakası baya ağırmış gerçekten

belki bn en kötüsü yapmışımdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bn Geldimm

Bn Geldimm

SLm arkadaşlar ben aranıza yenı katıldım ii forumlar herkeze
  2. bunlarıda bn yapıyorum

bunlarıda bn yapıyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bn

bn

bişi dicem ya imzamı silemiyoruuumm:cry:
  4. BeLki De En Başından Beri BeLLiydi Kaderimiz

BeLki De En Başından Beri BeLLiydi Kaderimiz

Belki de en başında beri belliydi kaderimiz Ve aslında hepsi birbirinin aynıydı Ufak şeylerle mutlu olabildiğimizi göremediler Görünüşte dır dır eden hep biz idik Şeytana uyanlarımız da çıktı elbet Her zaman nazik olmalarına rağmen anlayamadık onları Ama mutluyuz biz İçimiz yanınca ağlayabiliyoruz… Erkek dünyasının savaşlarında en çok yıprananlar olsak...

Sayfayı Paylaş