gebe
  1. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

belki hayal ama olsun

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında banu23 tarafından paylaşıldı.

bnim hayalim çok basit bişey bigün olupta sayısal falan vurursa hayatımdaki 3 kişiyi parayla dövecem alsana para al sana para diye kafasına vuracam...

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: belki hayal ama olsun
    çok ilginç bu hayalinin bi sebebi vardır illaki hayallar bir sebeb üzerine kurulur her hayalin bilinç altında bi sebeb vardır kime kızgınsın banu

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: belki hayal ama olsun

inş canım hayalin gerçekleşir :amen:

belki hayal ama olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geç anladım belki ama...

Geç anladım belki ama...

Artık birkaç harfsin sen,belki bir kelime yada bir cümle? En fazla kalemimde satır kalırsın o kadar, Ne fark ederr içim de olmayınca sayfalarda kalman. Anlatırım seni dinleyene,belki istemeden ağlarım ama iki damla o kadar.adınn geçtiği müzikler çalar belki aklıma gelirsin,ama sadece aklıma gelirsin yüreğime inmeyince ne farkın kalır dışarıda ki hiç tanımadığım insandan. Kimbilir sana...
  2. Ama belki yarın

Ama belki yarın

Zamanı sıfırlıyacağım hayatımda yarın Herşeye yeniden başlayacağım... İlk kez GÜNAYDIN diyeceğim gökyüzüne İlk soluğumu alacağım yarın; ama şimdi değil yarın... Yarın başlangıcı olucak hayatımın Gözlerimi açıp MERHABA diyeceğim hayata Bende varım artık,ölümüne sevgi yarışında... İlk kez göreceğim annemi yarın Sarılacağım ona,sevgimi haykıracağım; ama şimdi değil yarın... Yarın umutlarım...
  3. Bu hayal olarak kalmayacak ama :)

Bu hayal olarak kalmayacak ama :)

dünyayı dolaşıp heryerin farklı farklı bakış açılarıyla fotoğrafını çekip kocaman büyük bir sergi açmak. Ve geliriyle güzel bir huzur evi açmak.. çok isterim çooooookkkkk :d040:
  4. belki aptalca gelebilir ama...

belki aptalca gelebilir ama...

merhaba ya benim dertim kardeşim ya beni taklit edip duruyor bıktım artık ondan ben alp kırşan ı seviyordum o da seviyorum dedi ben şimdi murat boz u seviyorum dedim şimdide onu seviyorum diyor. aslında ben ona sordum kimi seviyorsun diye o da dedi ki mustafa sandalı tamam dedim ertesi günde bana ben öyle bişey demedim murat bozu seviyorum dedim diyor. sevmesine kızmıyorum ama sürekli beni...

Sayfayı Paylaş