Bellona'dan Öğrenci Paketi İndirimi!

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

bellona öğrenci paketi, bellona kampanya, bellona indirim

Sevgili melekler, ülkemizin önde gelen mobilya markalrından Bellona, yeni öğretim sezonunda öğrencileri de unutmadı. Uyguladığı indirimler ve oluşturduğu kampanyalarla dikkat çeken Bellona Öğrenci Paketi kampanyasıyla Ecoplus Yatak, Yastık, Sooftflex Yorgan, Torba Nevresim Çarşaf ve Yastık kılıfından oluşan 6 Parça Ürünü sadece 625 TL'ye sizlere sunuyor. 1 Eylül - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada Belirtilen ürünler 90x190 Twinjoy Baza, 90x190 Ecoplus Yatak, 90 cm'lik Twinjoy Başlık, Softlex Tek Kişilik Yorgan , Ecoplus Yastık ve Royal Nevresim Takımı için geçerlidir.
    Şimdi hiç zaman kaybetmeyin ve çocuğunuz için bir Bellona mağazasına uğrayın :)

bellona.jpg

Bellona'dan Öğrenci Paketi İndirimi! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bellona'dan 2009 ev modası...

bellona 2009 koleksiyonu bellona yemek odası takımları ve fiyatları yemek odası fiyatları odaları takımları [IMG]http://www.evdose.com/tur/mobilya/resim/mob0486.jpg[/IMG] Swarovski taşların büyüsü, harekete duyarlı aydınlatmaların keyfi ev modasının öncüsü Bellona’nın 2009 koleksiyonununda... Ev modasının öncüsü Bellona, dekorayonun yönünü belirleyecek yeni 2009 koleksiyon modellerini...
  2. Ziraat'ten kriz paketi

Ziraat Bankası, kullandırdığı tarım, ticari ve bireysel kredi borçlarında vade uzatımına gitti. Ziraat Bankası ekonomi paketini açıkladı. Banka çiftçiye 4 milyar 200 milyon liralık destek getiriyor. Çiftçi daha önce aldığı kredinin faizini öderse ana paranın vadesi uzatılacak. Ayrıca banka faizlerini de düşürdü. Bireysel kredilerin faiz oranı yüzde 0,99'a kadar geriledi. Ekonomi Paketini...
  3. Bellona'dan 2012 Oturma Grubu Modelleri

Bu konu; Bellona oturma grubu 2012 modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özllikle hem salon hem de oturma odası olarak kullanılan mekanlarda rahatlık ve şıklığı bir arada barındıran oturma grupları tercih edilir. Günümüzde büyük şehirlerde daha ziyade bu tip kullanışlı mobilyalar ailelerin ilk tercihi. Eğer siz...
  4. Bellona'dan Çifte Avantaj !

Bu konu; Bellonadan çifte avantaj hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ev dekorasyonunda lider markalardan biri olan Bellona, harika iki avantajla tüketicisiyle buluşuyor. Bellona'dan alışveriş yapan herkese 100 TL hediye çeki veren firma, aynı zamanda 50 ürününde % 50 indirime de gidiyor. 31c Aralık tarihine kadar devam edecek olan kampanyada yemek odasından koltuk takımına,...
  5. parfüm indirimi

kaliteli parfümseverlerden olarak ben de bayadır indirim kovalıyorum. bi tane face uygulaması buldum. arkadaşlarını çağırarak indirim alıyorsun son moda parfümlerden özellikle. ben %15 kaptım, devam ediyrm hala burdan bakabilirsnz kızlar :) [url]https://apps.facebook.com/mizuparfumunupaylas/[/url]

Sayfayı Paylaş