Bellona'dan Öğrenci Paketi İndirimi!

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı* Kayıt: 21 Eylül 2012

bellona öğrenci paketi, bellona kampanya, bellona indirim

Sevgili melekler, ülkemizin önde gelen mobilya markalrından Bellona, yeni öğretim sezonunda öğrencileri de unutmadı. Uyguladığı indirimler ve oluşturduğu kampanyalarla dikkat çeken Bellona Öğrenci Paketi kampanyasıyla Ecoplus Yatak, Yastık, Sooftflex Yorgan, Torba Nevresim Çarşaf ve Yastık kılıfından oluşan 6 Parça Ürünü sadece 625 TL'ye sizlere sunuyor. 1 Eylül - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada Belirtilen ürünler 90x190 Twinjoy Baza, 90x190 Ecoplus Yatak, 90 cm'lik Twinjoy Başlık, Softlex Tek Kişilik Yorgan , Ecoplus Yastık ve Royal Nevresim Takımı için geçerlidir.
    Şimdi hiç zaman kaybetmeyin ve çocuğunuz için bir Bellona mağazasına uğrayın :)

bellona.jpg

2. bayanveteriner

bayanveteriner Yeni Üye Kayıt: 30 Eylül 2015

Merhaba arkadaşlar ben avcılar istanbul üni de okuyorum da ayrı eve çıkıcam o civarda uygun fiyatlı alışveriş yapabileceğim bir yer arıyordum İrfan Home'da böyle bir paket olduğunu duydum paket içeriği de oldukça geniş. Aynı arayışta olanlar varsa yardımcı olur belki :))
Bellona'dan Öğrenci Paketi İndirimi! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Paket

İçi dolu paket sırları gizlemeye, dağınıklığı gidermeye, Eşya paketlemek yolculuğa yahut evlenmeye, Paketteki eşyaları çıkarıp yerleştirmek, orada ev bark edinrmeye ve orada yaşamaya delalet eder.Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir. Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara...
  2. Bellona'dan 2009 ev modası...

bellona 2009 koleksiyonu bellona yemek odası takımları ve fiyatları yemek odası fiyatları odaları takımları Swarovski taşların büyüsü, harekete duyarlı aydınlatmaların keyfi ev modasının öncüsü Bellona’nın 2009 koleksiyonununda... Ev modasının öncüsü Bellona, dekorayonun yönünü belirleyecek yeni 2009 koleksiyon modellerini görücüye çıkartıyor. Özel tasarımların salondan, yemek ve yatak...
  3. Bellona'dan Çifte Avantaj !

Bu konu; Bellonadan çifte avantaj hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ev dekorasyonunda lider markalardan biri olan Bellona, harika iki avantajla tüketicisiyle buluşuyor. Bellona'dan alışveriş yapan herkese 100 TL hediye çeki veren firma, aynı zamanda 50 ürününde % 50 indirime de gidiyor. 31c Aralık tarihine kadar devam edecek olan kampanyada yemek odasından koltuk takımına,...
  4. Bellona'dan Şahane Oturma Grupları

bellona oturma grupları bellona oturma grubu modelleri bellona koltuk takımları bellona 2015 oturma grupları Evini yenilemek, hayatına farklı bir tarz katmak isteyenler için Bellona birbirinden şık ve güzel Oturma Grupları Modelleri ile karşınıza çıkıyor. Konfor ve estetiğin buluşma noktası Bellona hayata bakış açınızı değiştirecek. Günün yorgunluğunu oturma gruplarında dinlenerek...
  5. Bellona'dan Bahar Kampanyası

Bellona mağazaları bahar kampanyasını başlattı. Birbirinden kaliteli mobilyaları ile tüm ilgiyi üzerine çeken Bellona kalitesini yine gösterdi. Bahar dönemi mobilya değişimi gerçekleştirme düşüncesi içerisinde iseniz belirli miktarlarda yapacağınız alışverişler neticesinde baza ve yatak hediyelerine sahip olabileceksiniz. Bellona'dan yapacağınız 6900 TL ve üzeri fiyatlarlarda alışverişleriniz...

Sayfayı Paylaş