ben çok üzgünüm

canım benim insan sevdiklerinin ölümüne dayanamaz gerçekten ve aradan zaman geçsede inanamaz..ama canm benim her canlı ölümü tadacaktır...yüce rabbim mekanını cennetlik etsin..nur içinde yatsın annanen

canım benim rabbim rahmet eylesin hesabını kolaylastırsın şimdi gerçeğe kavuştu annanen kabrini sevaplarının ışığı aydınlatsın canım sizede rabbim sabır versin bol bol dua et canımm ................

meleklerim merhaba.bir kaç gündür uğrayamiyorum.sizleri çok özledim.ama elimde değildi.annanemin vefat haberini aldım geçenler.yıkıldım:cry_smile: annanemi çok ama çok severdim ben.ona çok düşkündüm.her şeyimi paylaşıdım onunla.arkadaş gibiydik.hala inanamiyorum.çok ama çok üzgünüm.ağlamaktan gözlerim şişti ama biliyorum ki o artık geri dönmeyecek nekadar da ağlasam ben.ölüm haktır ve herkesin sonudur.rabbimin isteğine karşı çıkamayız ki.bunları düşündüğüm halde yine de acımı hafifletemiyorum.nur içinde yat annaneciğim.
Başın sağolsun Allah rahmet eylesin insanların sevdiklerinden ayrılması cok zor gercekten Allah sabırlar versin sana..... ne mutluki anneannenin sevgisini tatmıssın ben o sevgiyi hiç tadamadım bir günlükte olsa tatmak isterdim

Geri