gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

ben de seviyorum yaa

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

bir değiliz ama sen + ben = biz birlikteliğini oluşturuyoruz gözüm de sevgimi bilmiyorsun sen ne hissediyorsun bilmiyorum ama yine de ben umudumu kaybetmeden bir gün biz olacağımız senin beni sevdiğini söyleyeceğin günü bekliyorum çünkü ben seni çook ama çook seviyorum...

ben de seviyorum yaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aciktim ben yaa :)))

Aciktim ben yaa :)))

acıktım ne yiyebilirim aciktim ne yiyebilirim
  2. gel de gülme yaa:=}

gel de gülme yaa:=}

ce eee:sobe::D:D:D:D:D:D yeni moda pembe keci beslemek. . bu fotografa bayılıyorum resmen eziyo kediyi . necla nolur kapıyı ac yanlıs anladın..! 4x4 biraz tuhaf bi uyuma sekli .
  3. Ben ne yapacagim yaaa???

Ben ne yapacagim yaaa???

Günaydin Arkadaslar, icim doldu hat da tasiyor desem daha dogru olur size ihtiyacim var su an. Nisan 2010 ben birini tanidim hat da ruh ikizim desem daha dogru olur. Cok iyi anlasiyorduk onunla ikimizde ciddi düsünüyorduk..ikimizde bu yasimiza ayni seyleri yasamiz iki insaniz. Onun yasi 32 benim yasim 30..Ben dedim ona ben cok yalnizim diye aynisini da o da dedi..tamam dedim. Sonra bulusmalar...
  4. Hayranım ben bunlara yaa :))

Hayranım ben bunlara yaa :))

Şu masumluğa bakar mısınız :) Aman ya rabbi poz vermişler bi de :D çook tatlılar... :) Şunlardaki güzelliğe bakın yaa yerim onları ben :) Ohh ohh yarasın miniklerime :):) Bayılıyorum ben bu goldenlara ya çok tatlılar... 2.5 yaşındaki çocuk zekası oluyomuş bunlarda çok akıllılar...

Sayfayı Paylaş