gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben hamilemiyim bilemiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim Merhaba Arkadaslar.Sizlere bisey danismak istiyorum.Ben 2ay once kimyasal gebelik yasadim.yani dusuk yaptim.doktorum bana 1kere adet ol ondan sonra tekrar baslayabilirsin dedi.3 haftalikti dusuk yaptigimda kurtajlik bir durumum yoktu cok skur.bende doktorun dediklerini yaptim.bu ay belirtiler var.ara ara karin ve kasik agrilarim oluyo gogsum sisti ve cok agrio dokunamiorum.akintim oluyo.ara ara bas donmelerim oluyo aksam eve geldigimde hep uyumak istiyorum.Yarin adet olmam lazim normalde.cok heycanliyim bakalim.İnsallah bu seferde dusuk olmaz.folik asitte kullaniorum buarada.Yasadiklarim psikolojik degildir umarim

ben hamilemiyim bilemiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilemiyorum

bilemiyorum

ya arkadaşlar benim akıntım oluyor bu akıntı normak olan akıntı konu bu değil konu şuki;bugün okuldan geldim üstümü değiştiriken kan gördüm adet olabilirim diye düşününm rahimime baktım çok az kan vardı adet mi yoksa kanamamı ama çok azdı yardım edin sancım da olmadı hani ne bileyim önceden hiç adetim olmadı yardım edinn
  2. Melekler ben hamilemıyım ?

Melekler ben hamilemıyım ?

hamilemıyım ıyı gunler hanımlar esimle ılk deneyımız bu cocuk ben esımleovalasyon tarıhınden once ılıskıye gırdım bır gun once sonrakı gun ovalasyon testı yptım pozıtıf cıktı o gunde bırlıkte olduk ve sonrakı gun test negatıf cıktı ynı yumurta catlamıstı tekrar bırlıkte olduk sonra 4 gun olmadık sonra 4. gun olduk ama her seferınde esım bır kez bosaldı sızce ıhtımal varmı adetım duzenlı ama...
  3. ben hamilemiyim

ben hamilemiyim

merhaba kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var ben iki hafta önce nişanlımla birlikte oldum ilk birlikrteligimizde içime boşalmadı ikincisinde boşaldı ama hemen kalkıp kendımı yıkadım yatmadm snrasında sık sık lavaboya gitmeye basladım idrarımı yaparken sancı oluyor sizce ben hamilemiyimdir ?? lütfen bana acil yardım edin..
  4. ben hamilemiydim bu sonuclara göre

ben hamilemiydim bu sonuclara göre

0_5 202_231 22.536_234.99 8.007_50.064 1.6_49.413
  5. hamilemiyim ben acaba

hamilemiyim ben acaba

Meraba banada yardimci olurmusunuz?Esimle yumurtlama döneminde birlikte olduk ve 2 haftadir kasiklarimda agri ve siskinlik ,Göhüslerimde aci var midem bulaniyodu basim donuyo son 2,3 gundurde belirtiler kayboldu adetimin gecikmedinede 4 gun var sizce hamile olabilir miyim lütfen cevap verin

Sayfayı Paylaş