gebe
  1. bilemedimm

bilemedimm Forum Okuru

Ben Hangi Burcum lütfen yardım burcumu bulamıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bilemedimm tarafından paylaşıldı.

ben hangi burcum merhabaa melekler. benim size bir sorum olacak bana yardımcı olursanız sevinirim.

soruma gelecek olursak
    ben 21 nisan doğumluyum ama kesin doğum tarihim bumu bilmiyorum ama bu diye kabul edersek şimdi ben boğa burcumu olmuş oluyorum yoksa koç burcumu ben ne burcuyum bilemedimm. yardımcı olunnn lütfen.
    sevgilerle....

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    20.4 koç 21.4 Boga ya denk geliyor ikisini de okuyabilirsin çünkü koç dan da almislarin olabilir...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili Misafir;

kendi burcunuzu ve istediğiniz kişinin burcunu BURAYA TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz:)

Ben Hangi Burcum lütfen yardım burcumu bulamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi burç hangi mekanda

hangi burç hangi mekanda

Koç: İç mekán onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalı. Engellerden hoşlanmayarak mekánda hıza öncelik verir. Favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonlarıdır. Boğa: Evinde vakit geçirmekten çok keyif alır. Onu çevreleyen atmosfer tamamıyla doğal materyallerden meydana gelmeli. Kokulara, renklere, estetik detaylara önem verir. İkizler: İkizler evde pek oturmaz, oturduğunda ise...
  2. Hangi Burç Hangi Mani?

Hangi Burç Hangi Mani?

hangi burcum ben hangi burcum Koç Ben bilirim gerisi boş, İstiyorsan peşimden koş Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu feleğin Boğa Tek dileğim vardır Bolca para, zengin sofra Çok bir şey mi istediğim, Güvencemdir bunlar benim İkizler Zekam parlak, dilim oynak, Her konuya elim kıvrak, Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem! Yengeç Tez canlıyım, duygusalım, Dokunsalar...
  3. Hangi burcum, burcunu öğren

Hangi burcum, burcunu öğren

burç öğrenme burcunu öğren hangi burcum ben hangi burcum ben testi burcum ne, benim, hangisi, öğren, hangi burcum, öğrenmek istiyorum, test, yaş hesaplama, buyrun burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, bu makalemizde burç öğrenme testini sunuyoruz sizlere. "Benim burcum ne?" diyenler ve "Onun burcunu öğrenmek istiyorum" diyenler, aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak hem...
  4. kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

Arkadaşlarım biraz önce oğluma isim aradığımla ilgili konuyu açmıştım ama yakın arkadaşımında kızı olacak oda isim bulamadığını söyledi bende bi konu daha açayım istedim. Acaba bu hususta bana yardım edebilir misiniz. Hem oğlumuza hem kızımısa isim arıyoruz bir türlü kafamıza yatan isim bulamadık. Sizlerden yardım bekliyoruz. Tşk.
  5. Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün merak ettim de kızlar yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş