gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ben kafayı senle bozmuşum

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

ben kafayi senle bozmusum sen sen diye del(i) olmusum büyülenmis bir ruh gibi
    ben kendime el olmusum

ben yoluna bas koymusum
    yollarinda kaybolmusum
    sensiz ömrün anlami yok
    hasretinle kaybolmusum

kelepçem zincirim kursunumsun
    gözlerine hapis olmusum
    gül bahçem çiçegim can kusumsun
    can evimden vurulmusum

Ben kafayı senle bozmuşum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Senin

Ben Senin

Ben Senin Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım. Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın. Ben senin herkesin...
  2. Murat Boz - Seni Bana Bağlayan

Murat Boz - Seni Bana Bağlayan

SENİ BANA BAĞLAYAN Duramıyorum geceleri yatağımda Bir o yana bir bu yana uykular haram bana Biraz kırgın biraz üzgün sessiz odamda Ağlamaklı gözlerim takılır boşluğa Seni bana bağlayan bir şey var aramızda Gizli bir savaş belki ayrılıklar sonrasında Seni bana bağlayan bir köprü var aramızda Bazen incelir kopar bazen kalır ayakta Duramıyorum geceleri yatağımda Bir o yana bir bu yana...
  3. Murat Boz - Ben Aslinda

Murat Boz - Ben Aslinda

konuşuyorsun hançerin kalbime usul usul saplanıyor üstelik taştan ağır sözler sarfediyorsun ben aslında ne kadar hırpalandım kalbim sıkışıyor dünya senin umrunda değil gülüyorsun yeter artık acı bana bir gün seninde gelecek başına şeytanmısın melekmisin??? karar ver Allah aşkına dönüyorum şaşkına ne al yanaktan vazgeçerim nede öpülesi bal dudaktan ruhumu, kalbimi al farketmez vazgeçmem...
  4. Murat Boz - Ben Aslında

Murat Boz - Ben Aslında

konuşuyorsun hançerin kalbime usul usul saplanıyor üstelik taştan ağır sözler sarfediyorsun ben aslında ne kadar hırpalandım kalbim sıkışıyor dünya senin umrunda değil gülüyorsun yeter artık acı bana bi gün seninde gelecek başına şeytanmısın melekmisin karar ver allah aşkına duruyorum şaşkına ne al yanaktan vazgeçerim nede öpülesi bal dudaktan ruhumu kalbimi al farketmez vaz geçmem senin...

Sayfayı Paylaş