gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Kova Sevgilim Kova

Konu, 'Kova Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental olarak uyararak ve doyurarak, oratk yaşamlarını zenginleştirebilecek bir potansiyele sahiptirler. Baskısız ve özgürlüğün alabildiğine yaşandığı bu ilişkide, Sabit bir burç olan Kova, maksimum tatmini elde ettiği zaman kalıcılığı da isteyecektir. Dolayısıyla, gerçekten güzel bir alış-veriş varsa, uzun ömürlü bir birliktelik olması mümkündür. Kova ve Kova bağlantısında cinselliğin pek önemli olmadığı aşikardır. Ancak enteresan deneyimlerin birlikte yaşanması, farklı boyutlara ulaşılması da bu çiftin cinsel hayatının renklenmesinde etkilidir

Ben Kova Sevgilim Kova konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Kova

Ben Yay Sevgilim Kova

Beraber bir yere gittiğiniz zaman fark ediliyor musunuz? Büyük bir olasılıkla evet! Kova burcu ile aranızda öyle bir uyum vardır ki herkes birbiriniz için yaratıldığınızı düşünür. İkinizde politika, insan hakları, teknoloji ve topluma etkisi, çevre gibi konularla ilgilisiniz. Hayata olumlu ve neşeli bir yaklaşımınız var. Evde oturmaktansa dışarıda olmayı, yeni insanlarla tanışmayı tercih...
  2. Ben Balık Sevgilim Kova

Ben Balık Sevgilim Kova

Kova burcunun ilgisiz, gizemli, ulaşılmaz bir havası vardır. Başta bu özellikler ilginizi çekse de, ilişkiniz ilerledikçe aynı özellikler kalbinizi kıracaktır. Kova burcu sabit nitelik taşır ve bazen çok inatçıdır. Siz ise değişken nitelik taşıdığınız için daha esneksinizdir. Bu durumda siz daha verici ve ödün veren taraf olacaksınız. Kova'nın parlak zekası, teknoloji ile ilgili konularda...
  3. Ben Yengeç Sevgilim Kova

Ben Yengeç Sevgilim Kova

Siz ve Kova ayrı dünyaların insanısınız. Aranızdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek. Kova insanı hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir....
  4. Ben Kova Sevgilim İkizler

Ben Kova Sevgilim İkizler

Kova ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler...
  5. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...

Sayfayı Paylaş