gebe
  1. sibelsi

sibelsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben ne yapıcam yaa.. halen şoktayım:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sibelsi tarafından paylaşıldı.

SLM KIZLAR DÜN NİŞANLIMLA YEMEĞE GİTTİK. DÖNÜŞTE DE ONLARA ÇAY İÇMEYE GİTTİK. EVDE KAYINVALİDEM KAYINBABAM VE GÖRÜMCEMİN 6 YASINDAKİ KIZI VARDI. BİARA NİŞANLIMLA MUTFAĞA SİGARA İÇMEYE GEÇTİK. NİŞANLIM OFF ÇOK YEMİŞİM DEDİ ÖNCE GENİRDİ SONRA OSSURDU. NAPIYOSUN SEN BEEE DEDİM NAPIYIM AŞKIM ÇOK YEMİŞİM DEDİ. BEN Bİ TUVALETE GİDİYİM DEDİ GİTTİ.AĞLAMAYA BAŞLADIM BENİM YANIMDA BÖYLE BİŞEYİ NASIL YAPAR DİYE.. O ARADA KAYINVALİDEM GELDİ NEDEN AĞLIYOSUN KIZIM NOLDU DEDİ. BEN CVP VEREMEDİM AĞLAMAKTAN. GÖRÜMCEMİN KIZI ANNEANNE DAYIM BIRT BIRT YAPTI ONDAN DEDİ. KAYINVALİDEM AMAANN KIZIM ONAMI İÇERLEDİN BABAN 50 SENEDİR YAPIYO YANIMDA DEDİ. ÇOK ŞAŞIRDIM YA BUNLAR AİLECE ÇOK İĞRENÇLER AMA NİŞANLIMI SEVİYORUM. SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ :uhu:

EnCey ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Farketmez

Farketmez Forum Okuru

Saygi yoksa sevgide olmaz

3. Farketmez

Farketmez Forum Okuru

Ama bı yandan aile alışkanlığı gibi gorunuyor BABASI surekli yaptigna
    Gore normal görüyor .. Annesinin bunu kabul edebileceğini ama senin
    Asla kabul etmeyeceğini bildirmelisin.. Eger seni seviyorsa kendine
    Ceki düzen verebilir.
    Tabi bı yandan daha bilmediginn neleri var acaba

4. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    ayıp tabikii yapması ama ay ni deceiğimi bilemedm bian sinirim bozuldu kusura bakma :abo::D:D

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    insanlık hali işte napsın içinde tutsunda çatlasnmı hahahahaha şişmiş demekk uyar onu bidaha yanımda yapma de wc gitsin:hıh: sende takma evlendikten sonra da sürekli yan yana olacaksnız bu hallerine çok şahit olacaksındır:D:D

belki gaz sorunu vardın insanlık hali hahahaha

6. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0

hahaha cemoo kahkaha attırdın benii yaaaa hahaha evet yanii evlendikten sonra aynı evde yasaıdığın içinn aynen şşahit olacaksın hahaha cemooooo kıs çook güldürdün benii

CeMoŞ bunu beğendi.
  7. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    aaaaa ne ayip terbiyesiz nisanliken boyle seyler yapilirmi.Tamam haklisinz evlendikden sonra olabilir ama simdi hic yaapilcak bi hareket degill.Nisanliyken insan kendine ceki duzen verir sozlerine hareketlerine onem gosterir .cunku canim cicim donemleriidir .Evlendikten sonra ev halinde olabilir ama yinede dikkat etmek en guzeli olur .Evlilik icinde Saygi cok onemlidir... kesin bu evlendikten sonra evin ortasinada eder..Sen diyosunki nisanlimi seviyorum bi ossuruk icinde sevdigin adami terk edmeye degmez derimm :D:D onu once tatli dille uyar baktin dinlemiyomu sende verr gazi evlladim olsun bitsin :puhas:

8. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ANNEANNE DAYIM BIRT BIRT YAPTI ONDAN DEDİ.hahaha :D:D kıss allah iyiliğini versin cok güldüm sabah sabah yaaaa.

Neyse ciddi olayım şimdi ya salında yeni nişanlıyken yapması ayıp kaçmış biraz ikisinide birden yapması daha ayıp bari alıştıra alıştıra yapsaydı cnm... ama bide şurdan bakmak lazım demekki seni o kadar yakın görmüşki yani seni artık benimsemiş ki senin yanınd herşeyi yapıyo gizli değil içi dışı bir hatta fazlasıyla bir:D:D

9. deryaliyim_21

deryaliyim_21 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    anlatmıştım belki dinledin mi bir zamanlar bende hiç tanımadığım biriyle 1 hafta içinde sözlendim.bende senin yaşadığın şeyin aynısını yaşadım.çok iğrenç bişi.tiksinti verici.toplumda ayıp karşılanan bişi.ve özellikle senin yanında yapması çok kötü.bence görgüsüzlük.cem özerin bi lafı vardır bilmem bilirmisin karı koca evlilikte gaz kaçırmaya başladımı o evlilik de saygıda sevgide bitti demektir diye.saygısızlık diyorum başkada bişi demiyorum al karşına konuş bence

SweetCurse bunu beğendi.
  10. nil'im

nil'im Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bencede bi gaz problemi ve genirti için sevdiğin adamı terk etmeye değmez onu tatlı güzel bi dille uyarabilirsin ama gerçekten aileden geliyo olabilir babasıda yapıyomuş 50 yıldır ama kaynananında bunu bi marifet gibi anlatmasıda hoş değil açıkçası belkide bilemem senin ağladığını görünce yumuşatmak içinde söylemiş olabilir cemoşunda dediği gibi evlenince alışıyosun ama nişanlıyken birden durup dururken ardarda yapması şaşırtmış seni

11. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yav bırakın bu eften püften sebelerii sizde buna dert diorsanız ben daha bişe demiyorum
    ufak sebeleri kendinize dert ediyorsunuz dışarda millet açlıkla işsizlikle cebelleşiyor siz burda gaz sorunu yapıyorsunuz

dua edinde yiyecek yemeği varmış elhamdüllah doymuş da onları yapmış şükür edinn
    hee bidee o gaz dediğiniz şeyii yapamayan çatlayan insanlar var hastalık bu allah başa vermsin şişippp şişip duruyolar doktoralara gidiyolar aman bi çare diye

şükür edin şükürr herşeyden de şikayetçi olmayın başka derdinizmi yok

büşra.shid, seerose, EnCey ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  12. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    he valla iyi dedin cemoşum yaaa

CeMoŞ bunu beğendi.
  13. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    HELAAAAAAAAAAAAAAAALL cemoooşşuuummmm :gs bayrak:
    :clapping: cemooooooo :clapping:

CeMoŞ bunu beğendi.
  14. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yanında yapmıs se gelıp buraya anlatıyosun ayıp degılmı bızı bıı gaz için rahatsız edıyosun senınde bır gaz için aglamaya degmez yanı cemosa katılıyorum senı yakın gormus yapmıs sende burdan bıze nısanlının marıfetlerını anlatıyosun senın yaptıgın ne pekı ?

15. sibelsi

sibelsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haklı olabilirsin ama gaz konusu senide rahatsız ettiğine sen hiç hayatında ossurmamışsın mavi kelebek öylemi?????????

ben ne yapıcam yaa.. halen şoktayım:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aciktim ben yaa :)))

Aciktim ben yaa :)))

acıktım ne yiyebilirim aciktim ne yiyebilirim
  2. Ben ne yapacagim yaaa???

Ben ne yapacagim yaaa???

Günaydin Arkadaslar, icim doldu hat da tasiyor desem daha dogru olur size ihtiyacim var su an. Nisan 2010 ben birini tanidim hat da ruh ikizim desem daha dogru olur. Cok iyi anlasiyorduk onunla ikimizde ciddi düsünüyorduk..ikimizde bu yasimiza ayni seyleri yasamiz iki insaniz. Onun yasi 32 benim yasim 30..Ben dedim ona ben cok yalnizim diye aynisini da o da dedi..tamam dedim. Sonra bulusmalar...
  3. Ne Yapıcamı Hiç Bilmiyorum .s

Ne Yapıcamı Hiç Bilmiyorum .s

lezbiyen hikaye Dün gece tesadüf sonucu 2 senelik ev ardaşımın lezbiyen olduğunu öğrendim.Ne yapıcam hiç bilmiyorum .s Çok şaşkınımm.. Lütfen bana bi akıl verin ?
  4. Hayranım ben bunlara yaa :))

Hayranım ben bunlara yaa :))

Şu masumluğa bakar mısınız :) Aman ya rabbi poz vermişler bi de :D çook tatlılar... :) Şunlardaki güzelliğe bakın yaa yerim onları ben :) Ohh ohh yarasın miniklerime :):) Bayılıyorum ben bu goldenlara ya çok tatlılar... 2.5 yaşındaki çocuk zekası oluyomuş bunlarda çok akıllılar...
  5. ben de seviyorum yaa

ben de seviyorum yaa

bir değiliz ama sen + ben = biz birlikteliğini oluşturuyoruz gözüm de sevgimi bilmiyorsun sen ne hissediyorsun bilmiyorum ama yine de ben umudumu kaybetmeden bir gün biz olacağımız senin beni sevdiğini söyleyeceğin günü bekliyorum çünkü ben seni çook ama çook seviyorum...

Sayfayı Paylaş