gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

ben sende nerdeyim bilmiyorum ama ..?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

ben sende nerdeyim camlara vuran her yağmur damlası senin adını fısıldıyor evrene..sen rahat yatağında melekler gibi uyurken ben senin adını sayıklıyorum yağmur damlalarıyla.her sesini duyduğumda liseli gencler gibiyim ben bende değilim.acıların belkide en kötüsü sensiz geçen geceler sensiz uyanılan sabahlar.aşk dedikleri bumu emin ol bende bilmiyorum ama seni yaşamımdan çıkaramıyorum.dinlediğim her sezen şarkılarında sen varsın aldığım nefesin belkide anlamısın.korkuyorsun biliyorum çünkü bende korkuyorum.sen bağlanmaktan ben kaybetmekten korkuyorum.yaşadığın çelişkilerden ,varlığımda hayal kırıklığından,yokluğumda bir parçanın eksik olduğunu biliyorum.ellerini bir daha tutamamaktan,gözlerine bakamamaktan seni kaybetmekten korkuyorum.aslında senin yaşamının neresindeyim onuda bilmiyorum ne acı değilmi?deliriyorum sen ben yokmuşum gibi davranınca.belkide basit kadın kaprisleri olarak değerlendirdiğin zamanlarda bir bilsen ne fırtınlar koptuğunu yüreğimde..ben sende nerdeyim bilmiyorum ama sen benim yüreğimdesin ....

ben sende nerdeyim bilmiyorum ama ..? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Sensizim Ama Sendeyim Hala

Ben Sensizim Ama Sendeyim Hala

Gözlerine düşmesin gölgesi ayrılığın Çizilmemiş resmisin sen ilkbaharın Sevdim seni.. Öyle böyle değil hem de.. Sabahları doğduğunda güneş, aydınlatır gibi tüm dünyayı. Gölgeler karıştığında karanlığa, ışığa hasret gibi. Kendimi sever gibi.. Sevmiştim seni... Aşk nedir diye sorulsa bana, hiç düşünmeden ismini koyarım aşk yerine. Çünkü aşkın tanımı sen oldun bende. Şimdi ne yana dönsem,...
  2. Ben...............bilmiyorum !

Ben...............bilmiyorum !

Evet Melekler, biraz inceledim Bu oyun yok galiba...:) Neyi bilmiyorsunuz ??? Örnek: Ben annelik duygusunu bilmiyorum...:)
  3. Benimsin.. Bilmiyorsun...

Benimsin.. Bilmiyorsun...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ben SeNSizim ama, SeNdeyim hala

Ben SeNSizim ama, SeNdeyim hala

sensizim hala ben Ben SeNSizim ama, SeNdeyim hala Gözlerine düşmesin gölgesi ayrılığın Çizilmemiş resmisin sen ilkbaharın Sevdim seni.. Öyle böyle değil hem de.. Sabahları doğduğunda güneş aydınlatır gibi tüm dünyayı. Gölgeler karıştığında karanlığa ışığa hasret gibi. Kendimi sever gibi.. Sevmiştim seni... Aşk nedir diye sorulsa bana hiç düşünmeden ismini koyarım aşk yerine. Çünkü aşkın...

Sayfayı Paylaş