ben sende nerdeyim bilmiyorum ama ..?

magical

Yeni Üye
Üye
ben sende nerdeyim bilmiyorum ama ..?
ben sende nerdeyim
camlara vuran her yağmur damlası senin adını fısıldıyor evrene..sen rahat yatağında melekler gibi uyurken ben senin adını sayıklıyorum yağmur damlalarıyla.her sesini duyduğumda liseli gencler gibiyim ben bende değilim.acıların belkide en kötüsü sensiz geçen geceler sensiz uyanılan sabahlar.aşk dedikleri bumu emin ol bende bilmiyorum ama seni yaşamımdan çıkaramıyorum.dinlediğim her sezen şarkılarında sen varsın aldığım nefesin belkide anlamısın.korkuyorsun biliyorum çünkü bende korkuyorum.sen bağlanmaktan ben kaybetmekten korkuyorum.yaşadığın çelişkilerden ,varlığımda hayal kırıklığından,yokluğumda bir parçanın eksik olduğunu biliyorum.ellerini bir daha tutamamaktan,gözlerine bakamamaktan seni kaybetmekten korkuyorum.aslında senin yaşamının neresindeyim onuda bilmiyorum ne acı değilmi?deliriyorum sen ben yokmuşum gibi davranınca.belkide basit kadın kaprisleri olarak değerlendirdiğin zamanlarda bir bilsen ne fırtınlar koptuğunu yüreğimde..ben sende nerdeyim bilmiyorum ama sen benim yüreğimdesin ....

Geri