ben yaşarken ruhum öldü içimde........

crayz_melek19

Yeni Üye
Üye
ben yaşarken ruhum öldü içimde........
ben yaşarken ruhum öldü içimde ruhum öldü kibariye ben yaşarken içimde eşimle konuşamıyoruz dinle
ya bir insan hiçmi mutlu olamaz nedense herşey üst üste geliyo sinirlerim çok bozuk çok sevdiğim eşim beni hiç anlamıyo...varsa yoksa ailesi ve kendi karaları..biryandan annemidüşünüyorum aramız açık ama özlüyorum ve annem çok üzgün...insanlar zaten bi tip!!!!offf ölmek istiyorum bazen..ya içim kan ağlıyo ne aile düzenim var nede kendi düzenim çok yalnız ve mutsuzum??başımı omzuna yaslıyıp ağlıyabilceğim biri yok!!çok yoruldum artık eşim bana çok kırıcı davranıyo hep benmi fedakar olmak zorundayım!!!hep cezamı çekmeliyim bu hayatta ne çocukluğumu yaşayabildim ne gençliğimi ve her geçen gün ruhum ölüyo....tükeniyom galiba...

Ce: ben yaşarken ruhum öldü içimde........

canim senin adina uzuldumm,
ama sabret canim bu isin baska caresi yokk,,
allah buyuktur canimm,derdi veren rabbim dermanida veriyorr,

umarim hersey yoluna girer
sevgiler canm,

slm canım çok üzüldüm senin adına
ama işte hayat bu kimine yelek kimin kelek her darlığın
sonu aydınlık tır be güzelim ama sana şunları
diyebirim
erkekler hep ailelerinden yana olur
ve sen ne kadar üstüne gidersen ailesi konusunda okadar o tarafa eğilim edecektir
sana kırıcı davranmasına gelince onu uyar canım ve anlat kırılıp yorulduğunu üç günlük dünya yapamaddığımız gönülleri yıkmaya gerek yok güzelim
ama eşinin üstüne çok gitme ailesi konusunda
sen gittikçe o daha fazla körüklenecek canımsenin ailene gelince hiç bir erkek için ailenle aranı bozma allah korusun sana bişe olsa
ciğeri yanacak kişiler gene onlardır canım bi denge kurun eşimle herşey eşit olsun canım ama hayat herşeye rağmen gene çok güzel tükenme dimdik durki kimse seni alt edemisinler canımbenim
sen tükenirsen ne anlamı kalır
biz burdayız ve sana desteğiz gülüm ne zaman istersen konuşuruz canım benim yeterki iyi ol canım umarım faydalı olabilmişimdir kendine iyi bak

Son düzenleme:

canım sabretmek istiyorum ama çok taştım artık her sorun üst üste geliyo inşallah düzelir dedğin gibi...sağol güzelim kendine cici bak

canım asena yazdıkların okadar güzelki sanki üstümden yük kalktı..eşimle konuşmayı deniyorum ama hep aynı...sert ve kırıcı ailesi ise beni hiç kabullenmiyo sanki ben olmsam başkası olmucak...iyilik varken neden böle oluyo onuda anlamış değilim...anneme gelince armız düzelir gibi pazartesiden falan izmire döncem hastaymış yanına gitcem hem özledimde kötü günle geçiriyo neolursa olsun destek olmam lazım....desteğin için sağol canım...kendine cici bak..

railla güzelim..yaptık bir hata erkenden evlendik şimdide ceremesini çekiyoz ben sadece herşeyin iyi olmasını istiyorum ama hep bişi çıkıyo...ailesi ve eşim hep kendi dediği olsun istiyo...tabi benim ailmde bişiler istiyo ama benim istediklerime kimse kulak asmıyo sadece mutlu olmak istiyorum...eşimi çok seviyorum ve artık üzülmek istemiyorm...yanımda olduğun ve güzel şeyle yazıp bana destek olduğun için teşekkür ederim...sende kendine cici bak umarım hep mutlu olursun..

canım benım aynı seylerı yasamızız hemen hemen kendınce sende haklısın ısyan etmekte bas kaldrımakta suclamakta...ama en onemlısı canım ne bılıyor musun senın kendıne guvenıpte ben butun bunları asacagım dıyebılmendır eger bu sekılde dusunursen emın ol esınle aran daha guzel olacaktır cunkı sen butun yasanan kotu seylerın bıtecegını bılıyor olacaksın ve esının ustune gıtmemeye baslıcaksın en azından suan ucun boyle yap teskeresını alıpta dondugu zaman o zaman ılk baslarda ıpler senın elınde olur karısısın cunkı tatlı tatlı sen onu kendıne kadar baglarsan o kadar ıyı olur ama ıse sakın esenanın dedıgı gıbı kaynanaı kotuleyerekbaslama bu daha kotu sonuclar dogurur emı canım hadı allaha emanet ol uzme kendını unutma hayat bır sınav ve bu sınav bır kerelıge mahsus oldugu ıcın hıc de o kadar kolay degıl canım hadı sana bol bol opucuklerrrr

canım mevlam sabır versin.bildiğim güzel sö zdiyeyim sana:karanlığın en çok olduğu zaman güneş doğmaya hazırlanıyordur...

bence eşinLe turup konuşmaLı, sorunLarını aşmaLısın.
Bu şekiLde bir yaşamı sürdürmek zor oLsa gerek. Allah yardımcınız oLsun.

Merhaba canim! Anlattiklarin cok üzücü hepimizin haytinda öyle dönemler geciriyoruz ki.....
Dedigin gibi annenle iyi anlas ne olursa olsun ne yaparsa yapsin annen o senin, allah korusun kötü birsey olursa elinin tutacak ilk kisi o. esimle konusamiyorum diyorsun bidaha dene yumusak davran olmazsa bi pisokologa danis san atavsiyeler verirler, ve tabiki bizi unutma biz hep yanindayiz.
Allah yardim etsin canim

Geri