gebe
  1. Paee

Paee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    46
    Ödül Puanları:
    0

Bende bir melegim

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Paee tarafından paylaşıldı.

Merhaba kizlar, ben paye,,tecrbeli bir anne ve egitimciyim

yurtdisinda yasiyorum ama yurdum neresi onuda bilmiyorum
    göcmenim ben ve hic biyere ait hissetmiyorum kendimi:) böyle garip bi Paradoks yasiyorum bu konuda:) ama tabi mevzumuz bu degil

burayi google den buldum :D diyet yapmak istiyorum ve arkadas, ortam ariyordum..

ama tabi sanmayinki sadece o konularda aktiv olurum
    ayrica obez flnda degilim

Ya keyfim yerinde de o yuzden dökülüyorum böyle
    aslinda gayet ciddi bir hatunum

güzel vakitlerde gecirecegimk umuyorum
    y
    eniden merhabaaa

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar böylesi içten bir giriş yaptığın için yönetim adına ve şahsım adına teşekkür ederim. Aramıza hoşgeldin keyifli forumlar dilerken, bol ve faydalı paylaşımlardan yararlanmanı, sağlam dostluklar edinmeni dilerim, tekrar hoşgeldin paye:)

3. Paee

Paee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba hosbulduk
    tesekkürler :)

MaWiM bunu beğendi.
Bende bir melegim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pürüzsüz bir beden için

Pürüzsüz bir beden için

Dinlendirici bir banyo Malzemeler: Taze nane + tuz Hazırlanışı: Yarım litre suyu kaynatın ve içine on adet taze nane yaprağını atıp on dakika dinlendirin. Ardından bu suyu süzerek ılık suyla dolu küvetin içine bir fincan tuzla beraber dökün. Ne işe yarıyor: Nane rahatlatıcı, dinlendirici ve sakinleştirici etkisi kuvvetli olan bir bitki. Tuz ise peeling yapma özelliğiyle...
  2. üsteki melegi bir yemege benzetelim hadi

üsteki melegi bir yemege benzetelim hadi

ewet melişler hadi üsteki melegi yemege cevirelim bakalım nasıl tadlar cıkcak ewet üsteki ben oldugum için hangi yemek olcam acaba???????????
  3. bir doga harikası bence

bir doga harikası bence

hiç gökkusa gördünüz mü ya da benim gibi nereden baslıyor diye küçükken dibini bulmaya calıştınız mı?:):)
  4. Uçuğa bir tedavide benden

Uçuğa bir tedavide benden

Biliyoruz ki Uçuk çıktığı zaman canımız çok sıkılır yemede içmede sorunlar yaşarız bilinen bir çok tedavi yöntemi vardır. Uçuk insandan insana geçebilen bir virüstür. Uçuk kişiden kişiye dudakta veya dudak çevresinde ilk patlama yaptıktan sonra öpmelerde ve yakınlaşmalarda geçmektedir. Uçuk var olan kişinin aynı bardağından içmemek ve aynı çatal bıçak veya kaşıkan yada aynı pipetten bir...

Sayfayı Paylaş