gebe
  1. angelsem

angelsem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

BENDE GELDİM güzel paylaşımlar dilerim

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında angelsem tarafından paylaşıldı.

güzel paylaşımlar en güzel paylaşımlar facebook için facebook
    bir tebessüm et gül kalbin acısa da kalbin kırıksa da kara bulutlar kaplamış olsada göğü korkularından hüzünlerinden sıyrıl tebessüm et.................merhaba melekler mekanının melekleri ben yeniyim aranızda banada yer varmı ? umarım hayata hep mutlu gözlerle bakmayı başarırız.aranızda olmaktan mutluyum.:peace:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: BENDE GELDİM güzel paylaşımlar dilerim
    hoş geldin melek sefalar getirdin:)
    keyifli ve bol paylaşımlar dilerim

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

hoşgeldin canım keyifli bol paylaşımlar dilerim

4. angelsem

angelsem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:cheer2: hoş buldum .çok sağolun :cheer2:***** VE ECELİN.

BENDE GELDİM güzel paylaşımlar dilerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dile benden ne dilersen

Dile benden ne dilersen

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı. Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen Üç hakkım var değil mi? diye sormuş. Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami...
  2. güzel avatarlar ne diyim:)))

güzel avatarlar ne diyim:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bende geldim :)

bende geldim :)

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım tesadüfen bu siteyi buldum ve çok hoşuma gitti,inş sizlerlede kaynaşırız en kısa zamanda :)
  4. Aşka gel-di Çocukluğum...

Aşka gel-di Çocukluğum...

Aşka geldiii çocukluğum.. Beraber ilk adımlarını atmaya başlamak gibi, Ve tutmadan elini,her an düşecekmiş gibi..." Yanaklarından anca mutluluk gözyaşı dökebilen zamanlardan arta kalan,sıcacık gülümseyişlerin insanın içini titrettiği yıllardan,yalanın ne olduğu dâhi bilinmediği o güzelim sevdalardan düşmüş iki yüreğin birbirini bulması; Birinin diğerini tamamlaması bu... Seninle...
  5. Bende geldim :) ♥

Bende geldim :) ♥

Selaaaaaam. Ismim fatos. 17 yasindaym. Belcikada yasiyorum. :) Benide araniza alirsaniz sevinirm.. :)

Sayfayı Paylaş