gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bende isterem bu dügün arabasindan

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bende isterem bu dügün arabasindan
    bunun içinde yanar ınsan :hhh:

paylasım için saol

Bende isterem bu dügün arabasindan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tugce Evlenecekmiş arakadaşlar Dügün davetiyesi Benden..

Tugce Evlenecekmiş arakadaşlar Dügün davetiyesi Benden..

Davetiyeci Geldi Hanıııııııııııııımmmm ... komik davetiye sözleri komik düğün davetiye sözleri düğün davetiyesi yazıları yazıları Hu huuu merhaba arkadaşlarım evlenecek arkadaşlarımız için düşündüm ve güzel düğün davetiyeleri hazırladım buyrun bakalım yeni evlenenlere komik harika güzel süper yeni davetiyeler geldiiii :D:D
  2. dügün çorbası

dügün çorbası

Malzemeler: - 1 dolu kase didiklenmiş ya da küp doğranmış et (olabildiğince yumuşak kısmından tercih edin) - 1,5-2 su bardağı süt - 2 su bardağı su - 2 su bardağı et suyu - 2 kaşık un - 3 kaşık yoğurt - 2 yumurta - yarım limonun suyu Yapılışı: Eti haşlayın. Suyunu ayırıp eti ufak parçalara ayırın. Bir tencerede süt, su ve et suyunu kaynatın. Daha sonra içine çırptığınız un, yoğurt, yumurta,...
  3. Bu da hava atma arabası

Bu da hava atma arabası

Bu da hava atma arabası Tatlıses ya da Tarkan'dan ne eksiğin var. Bastır parayı, at havayı... Bu araç öyle... Antalya'da lüks iç dizaynı ve konforuyla Tarkan ve İbrahim Tatlıses gibi ünlülerin tercih ettiği VIP aracının, bazı lise öğrencileri tarafından da okul arkadaşlarına ''gösteriş'' yapmak amacıyla kiralandığı belirtildi. Sahibi olduğu 2006 model lüks VIP aracını, saati 100...
  4. buda benden

buda benden

face in hole benzeri siteler faceinhole gibi siteler face in hole nasıl kullanılır faceinhole nasıl kullanılır tarzı arkadaşlar yeni üyeyim sizinle paylaşmak istedim.inş bu konu yoktur. face ın hole dan sizde harikalar yaratabilirsiniz... bakın bana nasılda güzel oldum hehe... hadi sizde deneyin ve paylaşın bizimle...çok eğlenceliii
  5. bende isterem bende

bende isterem bende

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş