gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

bende mod olsammmm????

Konu, 'Mod Başvuru Odası' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

bende mod olsam olurmuuuu??? sevgili adminlerim bende mod olmak istiyorum sitemize faydalı bi melek olmak istiyorum yapabileceğime inanıyorum tabi karar sizin... sizce daha çok mu erken.... saygılarımla...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bende mod olsammmm????
    canım hakkında hayırlısı.ama bence daha yolun başındasın bu şahsen kendi fikrim..herkes emek vererek bir yerlere geliyor.eminim sende emeğinin karşılığını zaman geçtikçe alacaksındır....bizlerde hah diyerek bu aşamalara gelmedik verdiğimiz emeklerin karşılığı ve öğrendiklerimizle buralara geldik ve emek vermeye daha çok şey öğrenmeye devam edicez..herşey gönlünce olsun..umarım istediiğin olur..saygılar...tabi en doğrusunu adminlerimiz bilir.(şahsen kendi fikrim)

3. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

peki neler yapmam lazım... Yani puanımı 0 da görmek istemiyorum....ne yapınca artıyo bu puan kardeşler.... Ayrıca ilgin için teşekkürler...inan çok sevindimm...

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

canım ben bir melek olarak sana cevap vermek istiyorum.......bir sürü açılan konulara yorum yaparak mesaj sayın artıcak ve seninde konu açman gerekiyor..dahada çok artışın olcak..ve konularına meleklerin yorum yaparak tecrübe sayın artcak..ne kadar çok yorum yaparsan melek kademen değişir..yani uzman..özel..harbi melek gibi adlandırılırsın..inşallah mod olursun ama canım şu anlık bence erken..inşallah sorularına cevap verebilmişimdir canım benim..sevgiler canım

5. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim şeker candy.... sağlık olsun diyelim o zaman siteyi gerçekten çok seviyorum ve boş zamanım oldukça fazla.... biliyomusun bana arkadaşlarım şeker kız candy derlerdi....

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sevgili makbercim:) öncelikle merak ettiğin durumu açıklamak istiyorum verdiğim linkten konu ve mesaj sayın arttıkça geleceğin rütbe başlıklarını vermek istiyorum

http://www.meleklermekani.com/oneri...ye-rutbeleri-yonetim-kademeleri-nelerdir.html

Diğer bir sorunda mod olma isteğin arkadaşlarımında bahsettiği gibi herkes zamanı geldiğinde burda mutlaka emeğinin ve hakkının karşılığını almaktadır:) Sen istekli ve azimli olduktan sonra günü ve zamanı geldiğinde eminim sende hakkını alacaksındır ama şu an henüz erken emeklerini paylaşımlarını ve çalışmalarını eksik etme canım:)

7. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekküür ederim adminim.... gözüm yükseklerde de ondan bu kadar acele ediyom yoksa yanlış anlamayın beni.....

bende mod olsammmm???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin Beni Mod Yap!!!

Admin Beni Mod Yap!!!

+admin bey -efendim +beni mod yapın -yaaa...neden +doktorlar bi hastalık buldular bende,tedevisi yokmuş, eğer hemen forumda mod olmazsan öleceksin dediler -yaa öyle mi +evet -sen artık bi modsun +hadi yaa -eveettt (üye banlanır) ______________________________ _________________ -adminn beni mod yap +neden -çünkü ben seçilmiş adamım ______________________________...
  2. Bende mod olmak istiyorum

Bende mod olmak istiyorum

Sevgili adminlerim bende mod olmak isitiyorum..
  3. bende bende mod olmak istiyorum

bende bende mod olmak istiyorum

bende bende mod olmak istiyorum
  4. bende mod olmak istiyorum

bende mod olmak istiyorum

eğer beni m.m yönetimine layık görürseniz bende mod olmak istiyorum
  5. mümkünse bende mod olmak istiyorum...

mümkünse bende mod olmak istiyorum...

alimlar durmus galiba ama aklinizda bulunayim lutfen bende mod olmak isterim...:hey:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş