gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Benden başkası yasak..Senden başkası ölümdür bana..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sensiz hayat haram bana biliyorum. sen olmadan geçen tek bir dakika bir ömür bana biliyorum. sensiz yaşanacak koca ömür bana tek gecedir biliyorum. biliyorum ya sesimi çıkaramıyorum.. tam konuşacakken tam haykıracakken olmuyor işte birşey engel oluyor ve yapamıyorum.. gecenin bir yarısı oturduğumda pencere kenarında rüzgarın tenime değişi, yüzümde garip bir gülümseme yaratışı seni hatırlatıyor bana.. bir müzik sesi geliyor kulağıma 'eğer yüreğindeysem sil gözyaşımı' o kadar anlamlı geliyor ki bu söz, zamansız yaşlar akıyor gözlerimden geceye... tane tane.. damla damla.. şimdiden 9 damla olmuş bile kağıdın üzerinde.. sabaha daha çok var. uğruna koca ömrümü adadığım bir gece daha var.. ve su anda dokuz damla olan gözyaşım kimbilir gecenin sonunda milyonlarla savaşacak. belkide hiç kendini göstermeyecek bile.. saklanacak.. ve koyduğumda başımı yastığa çıkacak saklandığı yerden. ama yine akmayacak. gözlerimden yüreğime,, yüreğimden de geceye.. damla damla,, tane tane.. ve sen,, içinde garip birşeyler hissedeceksin. aklına ben geleceğim. duracaksın durduğun yerde.. zaman da duracak. gözlerin gökyüzüne dalacak. uzunca bir süre bakakalacaksın.. gözlerimi göreceksin gökyüzündeki yıldızlarda. sonra ay'a bakacaksın. o kadar derinden bakacaksın ki yüreğimi göreceksin ayın içinde gizlenmişş.. elini uzatsan alacaksın sanki ay'ı yerinden ama ellerin gökyüzüne hep boş gidip boş dönecektir. ama bilrsin ay'a benzettiğin yüreğim zaten senindir.. seninkinin hemen yanıbaşındadır.. ve o yüreği oradan sökmek zordur. tanrı'dan başka kimsenin başaramayacağı kadar zor.. senin bile.. ewt garip ama, senin bile..... öyle iyi yerleştirmişim ki.; öyle kuvvetlice çivilemişim ki; onu yüreğinin yanına çıkarmak ölümdür.. çıkaracak güç ölümdür. paramparça da olsa, kan da ağlasa, varsın yüreğinin içinde versin son nefesini. ödüldür bu bana.. yüreğimin yüreğinde can vermesi ödüldür. ödülümdür.. sevdiğim sevdamsın.. mavi sevdamsın.. yüreğimin mavisi, gözlerimin mavisisin.. unutma; bu yürek sende can buldu.. seni mekan bildi kendine. benden başkası YASAK senden başkası ÖLÜMdür bana... ne başkası yasağın olsun. ne başkası ölümüm olsun. sen benim, ben senin olayım yeter.. seni seviyorum...

Benden başkası yasak..Senden başkası ölümdür bana.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başkası olma kendin ol!

Başkası olma kendin ol!

Başkası olma kendin ol! * Kişisel zevklerinizi ve sevmediklerinizi belirleyin ve tavrınızı koyun. * Emin olmadıkça ve hazır değilseniz fedakarlık yapmayın. * Doğal halinizden ödün vermeyin. * Birileri işinize burnunu sokuyorsa, onlara açıkça bunu istemediğinizi söyleyin. * Kontrolün tamamen sizin elinizde olmasından kaçının. Her kararı sizin vermenizin beklenmesi özgürlüğünüzü...
  2. Kibariye - Ecel Olsun Bana Senden Başkası

Kibariye - Ecel Olsun Bana Senden Başkası

Kapansın yollarım sensiz gidersem Son gülüşüm olsun sensiz gülersem Kahrolayım senden başka seversem Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın Bugünüm yarınım derdim kahrımsın Değişmez kaderim alın yazımsın Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası Kör olsun gözlerim ele bakarsam Sensiz olan bir tek hayal kurarsam...
  3. Benden başkası tutsun sensizliğin nöbetini..

Benden başkası tutsun sensizliğin nöbetini..

Ayrılığın yükü ağır geliyor ... Benden başkası tutsun sensizliğin nöbetini.. Kavuşmalar geç olsa da birgün mutlaka yaşanmalı bana geldiğin günün mutluluğu...Uzun soluklu ağlayışlar bizim için boşa kayıp.. sensiz bir dakikamın daha geçmesini istemiyorum.. yokluğunda yaşanmış vakitleri kır , gel sevdiğim… zaman ikimize de oyun oynuyor. Ben hiçliğin kollarında kurban olmadan gel..imdadıma yetiş...
  4. Borcunuz başkası tarafından ödendi

Borcunuz başkası tarafından ödendi

Otobüse telaşla bir kadın bindi.Son derece üzgün bir hali vardı.Hani dokunsan ağlayacak. "Hanım bilet at" dedi şoför.Şoföre yanaşıp usulca "biletim yok" dedi. Şoför "O zaman fazla bileti olandan al at ya da ilk bayide bir bilet alır atarsın" dedi. Kadın parası olmadığını söyleyince şoför "öyleyse in aşağıya.Bu belediye otobüsü benim babamın malı...
  5. ben ve başkası yapınca!

ben ve başkası yapınca!

Bencilliğin ölçüsü:deli: Başkası bir işi uzun sürede yapıyorsa, yavaştır. BEN uzun sürede yapıyorsam titizimdir. :halı: Başkası bir işi yapmıyorsa,tembeldir. Ben yapmıyorsam MEŞGULÜMDÜR. :ruyam: Başkası bir şeyi söylenmeden yapıyorsa, sınırlarını aşmıştır. Ben yapıyorsam,insiyatif kullanmaktır. :loco: Başkası bir görgü kuralını çigniyorsa KABADIR. Ben çiğniyorsam, KENDİME ÖZGÜ...

Sayfayı Paylaş