gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

benden vazgeçme

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

vazgeçme benden benden vazgeçme beni sevmekten [​IMG]
    Beni sev, sev de anlama
    Dokun, hisset, ne olur sorgulama
    Sakın beni yargılama
    Yapma, değiştirmeye çalışma
    Ah vazgeçme
    Arzula, sev, okşa beni, üzme, ne olur üzme
    Ele geçirmeye çalışma hiç böyle beni
    Sen bana, ben sana benzersek ne olur
    Nasıl dayanır ki aşk bu kadar ayrılığa
    Beni neden sevdiğini hatırla ne olur
    O ilk günler nasıl da aşkla sevişirdik
    Aşk incelik ister canım, hoyrat olma
    Beni böyle sev, değiştirme, boşver anlama
    Bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak
    Galibi yoktur ki hiç, aşk bu unutma
    Aşk bu aşk olacak
    Sen izin verirsen yaşanacak

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: benden vazgeçme
    emeğine sağlık güzel paylaşım;)

benden vazgeçme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modacımdan vazgeçmem

Modacımdan vazgeçmem

Gülben Ergen İzmirli genç bi modacıyla beraber çalıştığı iddaalarını yalanladı. Gülben Ergen Birlikte sayısız Açıkhava ve Rumeli konseri yaptık.Ben ondan vazgeçmem.Tabiiki baş ka modacılar orda kıyafet dikebilirler ama bunlar Cana ablanın bilgisi ve kontölü altında olur.Ben onun manevi kızıyım.Bu 20 yıl daha sürer.
  2. MÜslÜm VazgeÇmem

MÜslÜm VazgeÇmem

Umrumda değil yaşamak ölmek Canımdan geçerim senden vaz geçmem Olurmu bu aşkı bir anda silmek Canımdan geçerim senden vazgeçmem Dünya tersine dönse vazgeçmem Gökteki güneş sönse vazgeçmem Sensizlik inan ki ölümden beter Canımdan geçerim senden vazgeçmem Artık bundan sonra seniz olamam Kendime başka bir dünya kuramam Mümkün değil benim sensiz yaşamam Canımdan geçerim senden vazgeçmem...
  3. Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Demet Sağıroğlu - Benden Vazgeçme

Gün olur bir yabancı öperse gözlerimi Gün olur başka eller sevip okşarsa beni O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır Benden vazgeçme benden vazgeçme Beni ellerin eline terketme Gün olur gönlüne ateşim düşerse Gün olur canım canın beni çekerse O zaman yara alır yüreğim parçalanır Mahşer bile yanında hiç kalır
  4. Vazgeçme Sevmekten

Vazgeçme Sevmekten

İşte herşey bitti Kapılar kilitlendi Asla açılmaya bilir Ama vazgecme Gülmekten vazgecme Direnmekten Anlamsız gelse de hayatın Belki rüyam bitti Uyanmak senin elinde İstiyorsan devam etsene Ama vazgecme Sevmekten vazgecme İstemekten umutları Sönmez insanın Ama vazgecme Gülmekten vazgecme Direnmekten Amlamsız gelse de hayatın Alıntı..
  5. sadece vazgeçmeyi bildim

sadece vazgeçmeyi bildim

Ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim.Ne hissettiysem onu söyledim, onu yaşadım.Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım.Asla keşkelerim olmadı.Hiçbir zaman kendimle vicdan mahkemesi yapmak zorunda kalmadım....Karşıma bazen gerçek yüzler , bazen sahteler çıktı ama olsun ben yine sadece hislerimle yaşadım.Asla sevmediğim birine seni seviyorum...

Sayfayı Paylaş