gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Bendeniz-günahlar

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

GünahLar Sus ağlama dönemem canım sana bir daha Vazgeç git diyemem ki gururuma
    Yazık olmuş o masum saf duygulara
    Yalnızlık güzel şeydir zor olsa da ilk defa
    Sus ağlama perişan halim bir tek kalan bana
    Onu da alma benden sığındığım
    Bir gönül macerasıydı diyorum
    O mahçup ağlamaklı soranlara ilk defa
    Günahlardan bıktım aman ver elini kurtar
    Beni buralardan
    Üşüyorum teslim oldum aşka ben neden
    Böyle vuruldum

Hep ayrı kalamam ya senden
    Hep böyle olmaz olmaz sevgiler
    Hep ayrı kalamam ya senden
    Hep böyle böyle biter sevgiler

Bendeniz-günahlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen günahımsın

sen günahımsın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. günah

günah

Günah işlemek borca girmeye, Küçük günah işlemek kötü ve şerli kimselere yaklaşmaya, Günahını itiraf etmek şeref ve yüceliğe, günahtan dönmek kar ve kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Suç.)Bunların anlamı yoktur.Rüyada günahi ikrar etmek izzet ve sereftir.
  3. Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pamuk dudakli, Gozu siyahli Öyle sevdin ki bak izi kaldi Güzel suratli, gülüsu farkli Tadin öylece damagimda kaldi Günahsa günah oldu Bi kere tenin tenime deydi bi kere ne sen bekledin ne ben sadece Hersey aniden Oldu bi kere
  4. Ferda Anıl Yarkın_ günah benim

Ferda Anıl Yarkın_ günah benim

Aklım hep sende Bunu böyle bil İçim yanıyor Elimde değil Yolun sonuna gelip de ah Böyle dönmek var mı Bir ara bir sor sende Gecem senin göndüzüm senle Günah benim bana gelsen de Günah benim dile düşsen de İnandım ah kaderim senle Günah benim bana gelsen de
  5. Hata Benim Günah Benim Türkü Sözleri

Hata Benim Günah Benim Türkü Sözleri

hata benim günah benim Neşet Ertaş türküleri hata benim günah benim türkü sözü Severim bu türküyü.Sözleri cok güzel cok anlamli.Bunu gibi cok sarkisi var Neset Ertasin anlamli duygu yüklü vs. Bilemedim kıymetini kadrini Hata benim günah benim suç benim Elim ile içtim derdin zehrini Hata benim günah benim suç benim Bir günden bir güne sormadım seni Körümüş gözlerim görmedim seni...

Sayfayı Paylaş