gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bengül Aktulga - Hiç Yakışmadım (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Em F Aşkın adı yalanmış sende Dm Em
    Bu kalp kimbilir daha neler çekecek
    Em F
    Ağlatacaktın da niye güldürdün
    Dm F Em
    Bu yürek kaçtıkça sana dönecek

Am Em F
    Ya yak ya al, çıkar seni sök benden

Dayanamaz oldum
    Dm F
    Bir ömür geçer mi böyle
    Em
    Yoluna ümidimi koydum

Am Em F
    Hayat ah sat, çıkar beni ah gözden

Yaşayamaz oldum
    Dm F
    Bir ömür geçer mi böyle
    Em F
    Yoluna gözyaşımı koydum

F
    Dibine vurdum hayatın

Boz ayrılığı boz yazgım
    G F
    Yollara vurdum, sığamadım
    Dm F Em
    Ben hasrate hiç yakışmadım

Bengül Aktulga - Hiç Yakışmadım (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitar Akorları

Gitar Akorları

sol minör akoru d diyez akoru do diyez minör a c m A / La Major Am / La Minör B / Si Major Bm / Si Minör C / Do Major Cm / Do Minör D / Re Major Dm / Re Minör E / Mi Major Em / Mi Minör F / Fa Major Fm / Fa Minör G / Sol Major Gm / Sol Minör Bb / Si Bemol Major | A# / La Diyez Major Bbm / Si Bemol Minör | A#m / La...
  2. Freida Pinto'ya yakışmadı

Freida Pinto'ya yakışmadı

dev patel freida pinto freida pinto kimdir biyografi sevgilisi kimin eli kimin cebinde belli değil ünlülerin dünyasında rol arkadaşlarına aşık olmak aldatmak kaçamak yapmak moda ne yapmalı bilinmez ama tutun kendinizi kardeşim hekes yerini durumunu bilmeli.... ROL ARKADAŞINI KOCASINA TERCİH ETTİ OSCAR'DAN BU YIL 8 ÖDÜLLE DÖNEN 'SLUMDOG MİLLİONAR' FİLMİNİN BAŞROL OYUNCUSU FREİDA PİNTO, AYNI...
  3. Nev - Meğer - AKOR

Nev - Meğer - AKOR

meğer akor nev meğer akor Intro: C#m C#m\G# G#sus4 G#7 A A\E Bsus4 B7 C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Dün yine yazdım sana A A\E Bsus4 B7 Adresi meçhule bir mektup yolladım aldın mı? C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Birkaç yaralı söz bende kalan A A\E Bsus4 B7 C#m C#m\G# G#sus4 G#7 Ne olur bir dinle onların suçu yok C#m C#m\G# G#sus4...
  4. Nev - Mühürlü Kaderim - AKOR

Nev - Mühürlü Kaderim - AKOR

mühürlü kaderim akor nev olmuyor olmuyor ne yapsam nev mühürlü kaderim tab ne yapsam Am E Am E Böyle mi geçer bu rüya çok mu sevdin kederleri Dm Am F E Hangi günahın bedelisin sen mühürlü kaderim Dm Am F E Hep mi cefa gördüğün reva yok mu sende hiç vefa...
  5. Can Bonomo gitar akorları

Can Bonomo gitar akorları

Can Bonomo Şarkıları gitar akorları Can Bonomo Bana Bir Saz Verin gitar akorları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Can Bonomo'nun şarkılarının gitar akorlarını, sizlerle ve gitar çalan misafirlerimizle paylaşıyoruz. İşte size Can Bonomo şarkılarının gitar akorları :) Bana Bir Saz Verin A Bb Haydi! Yalan oldular ama yalanlar söylediler A Bb Ama sen beni sev bi, bak yine...

Sayfayı Paylaş