gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Beni Sevmeye Niyetli misin?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bitmez tükenmez martıların haykırışı var yüreğimde sana dair uçup gelen. Bir yarım sesle sesleniyorum beni duyar mısın? Ayın o acılı suratının ardından gün doğduğunda, kanatlarını çırpan bir küçük kuş olduğunda sabah, sen yüreğini geçmişin kirinden arındırıp benim ellerime koyacakmısın? Beni sevebilir misin? Niyetli misin buna ? Sen ilk yazın kuçağında uyurken yağmurlu serin akşamları düşünüp ödünç verilmiş yataklarda geçirdiğin sevişmeleri hatırlayıp kahrolacak kadar niyetli misin buna? Toğrağın iliğine ve kemiğine işleyen çok eski bir yağmur kadar beni içinde barındıracak mısın? Ay düşmüş toprakta menekşe kokulu öpüşmelerle geçikmiş iklimlerin ortasındayız seninle. Zaman durdu sanki birden tartışmalar bitti. Güneşe dönüyor ayçiçeği gün hızlandığında ve ben her güne uyandığımda sana dönmeye niyetli. Sana diyor ki gözlerim; sen bir kırlangıç gibisin. Hayatın sana verdiği uslanmaz ruhun içinde her baharda bana dönen ama güzün hep göç eden... Ve ben korkuyorum seni sevmekten.

Bitmeyen şarkılarla avunmayacağım bundan böyle. Bak şimdi gökyüzüne, hayali bir gölgeye dönüşüyor benim bedenim. Her nefesinde solumaya başladın bile beni. Ve ben korkuyorum. Bir kasımpatı çiçek açıyor sarı taç yapraklarıyla. Ve gözlerim tiryakisi olduğum kahvenin tadında. Bunu biliyorum gece parçalanıyor, yıldızlar çıkıyor yüreğimden. Kirpiklerim titremeye başlıyor. Bu kız çoçuğu yüreğine yumulmuş ve bir daha ağlamak istemiyor, anlıyor musun?

Beni Sevmeye Niyetli misin? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alpay - Sen Sevme Beni

Alpay - Sen Sevme Beni

Şen sevme beni sen sevme beni aşkında yalan senin gibi Ellerin ellerimde severdin ayrılamam hiç ben senden derdin Her akşam yorgun güneş batarken yaşlı gözlerle terk ederdin Gecelerimde sen ve mehtap vardı şimdi artık hepsi yandı Ne mehtap kaldı yazık ne sen nerden sevdim seni bilmem neden Sen sevme beni sen sevme beni aşkında yalan senin gibi Git artık git istemem arama herkesin aşkı...
  2. ''Sevme beni...''

''Sevme beni...''

Sensizlik zor oLur demiştim ya sana .. Sensizliğin ölümüm olur.. YanıLmışım herşeyim.. Asıl senin varlıgın sonum oLmuş benim.. Uzagında olsam beLki diyerek dayanırdım belki herşeye.. ama yanında beLki diyecek bir cümLem oLmadı olmayacak hiçbir zaman.. Çünkü yanında hep kesin hep acı cevaplar aldım kendime.. Ben sana yetmiyorum biliyorum.. Senin istediğin ben değilim. Senin istediğin...
  3. Sevme beni !!!

Sevme beni !!!

bebek sevme oyunları kadın sevme oyunları seveceksen beni kadın oyunu Sevdiğine itirazı olan meleklerime güzel bir yazı... Anlamıyorum seni sevgili hem de hiiiç anlamıyorum. Madem ki hala o var, niye çıktın karşıma? Aklında, baktığın her yerde ve en önemlisi yüreğinde o, o’nun hayali... ‘Seviyorum’ diyorsun, ‘Unuttum, zaten sevmedim onu’ diyorsun ama biliyorum ki yalan söylüyorsun. Belki...
  4. demedim mi yüreğim sevme!!!!

demedim mi yüreğim sevme!!!!

Demedim mi bu hasret bitirir seni Ay dolanır gider, yalnız kalırsın Her gün yeni baştan dağılır, ufalırsın DEMEDİM Mİ YÜREĞİM SEVME!!! İşte ne gözyaşı, ne yemin, ne söz Geri dönen hangi güvercinin var? Senin hangi çiçeğini sakladı bahar? DEMEDİM Mİ AKLIM İNANMA!!! Bir gün naza çeker kendini demedim mi? Görmesen zindana döner bu şehir Görsen, umursamaz, aldırmaz DEMEDİM Mİ GÖZLERİM...
  5. sevme beni:((

sevme beni:((

Sevme beni, korkuyorum… Bu ruh, bu yürek alışık değil yaralarının sarılmaya çalışılmasına… Ömrümce içimi cam kesikleriyle lime lime edenlere koştum ben… Benden beni çalıp geri vermeyenlere uzandı ellerim yıllarca… Hep bekleyendim, hiç olmadı bekleyenim… Şimdi ne olursa olsun bekleyenim olacaksın biliyorum ama inanamıyorum… Bilip de inanmamanın nasıl olduğunu sorma bana… Yine, ben...

Sayfayı Paylaş