gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

beni umursamadıkça ona daha çok bağlanıyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Biz kadınlar sevdiğimiz erkek umursamadığında deliye dönüyoruz. Ama bu “delilik hali” çoğu zaman ilişkinin sonunu hazırlamıyor, tersine aşkı alevlendiriyor. ''Bana soğuk davranıyor, ne yaptığımla ilgilenmiyor. Soruyorum, bir sorun yok ama umursamazlığı had safhada... Bazen gözü beni o kadar görmüyor ki bu ilişki bitecek diye ödüm patlıyor. O beni takmadıkça, ben de buna taktıkça onu daha çok seviyorum.''

''Yemeğe gidelim mi?' diye soruyorum ona, ''acıkmadım'' diyor. Saatlerdir msn'nin başında, kaldırmıyor kafasını. Bir ara telefon çalıyor, en yakın arkadaşı Mustafa... Onunla uzun uzun, gülerek konuşuyor. Sanki aylardır birbirlerini görmemişler, oysa daha dün gece beraberlerdi. Telefonu kapatıyor, tekrar ciddileşiyor. ''Kahve?'' diyorum. Sessizlik... Birkaç saniye sonra kafasını kaldırıyor ''hı?'' -aklı şüphesiz başka yerde- ''yok, sağol'' diyor. Allahım bu adam burada olduğumu ne zaman fark edecek? Bir çift güzel söz duymak istiyorum, oralı bile değil. Sohbetlerim yarım kalıyor, cümlelerim boşlukta uçuşuyor... Bakışlarım omuzlarında... Bu umursamazlığı beni deli ediyor. Bana ne zaman yokmuşum gibi davransa, ayaklarına kapanmak geliyor içimden. Onu öpmek istiyorum, daha sıkı sarılmak ve hiç bırakmamak. Ona daha bir bağlanıyorum işte. Bu aşkta bir tuhaflık yok mu? O beni nereye sürüklese oraya savruluyorum... Duymadıkça, tanımadıkça çıldırıyorum.
    Alıntı

2. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uffffffs kötü bir durum.paylaşım için teşekkürler.

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    kaçan kovalanır misali işte canım...emeğine sağlık...

beni umursamadıkça ona daha çok bağlanıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onunla daha yakın olun

Onunla daha yakın olun

* SIZI GIDECEGINIZ YERE BIRAKTIGINDA ARABADAN INMEDEN ONCE ONUN BACAGINI OKSAYIN. bU HAREKETINIZ, BUTUN GUN AYRI OLSANIZ BILE, KENDINI SIZE BAGLI HISSETMESINI SAGLAR...... * YENI SOZUNDAN ONA GUZEL BIR GOMLEK ALIN VE GARDIROBUNA "BU SANA COK YAKISACAK"YAZILI BIR NOT ILE ASIN. * ANNESINDEN GUZEL BIR COCUKLUK RESMINI ISTEYIN VE CERCEVELETIP KENDI DAIRENIZDE GOREBILECEGI BIR YERE...
  2. Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ne zamanı bir dakika önce geriye alabirim Ne de geleceğimi bir dakika sonra yasayabilirim En bildiğim şeyi yapmalıyım; Seni sende bir ömür boyu sevmeliyim.. Ve seni bir ömür boyu yüreğimde nefesim gibi bilmeliyim.. İnce bir çizgi kalbimde sana olan Duygularım; Ne adını koyabiliyorum bu sevdanın Ne de kendime uykusuz gecelerimi sorguluyorum Sadece tek bildiğim şeyi seni canımdan öte...
  3. Ona, Bir Daha Sarılın...

Ona, Bir Daha Sarılın...

Hala sizinleyse!!! 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz. 4 yaşınızdayken elinize rengârenk kalemler tutuşturdu. Evin...
  4. Onu Çok Seviyorum

Onu Çok Seviyorum

Sana, yine sensiz bir gecenin karanlıklarından sesleniyorum.Gece her zamankinden daha sessiz, dört duvar arasında bir sen, bir ben varız şu odanın yine uyku yok gözlerimde bir başka hüzün çöktü içime sevgili, bambaşka bir hüzün sen ağladığımı hissediyorsun diye, sen üzülüyorsun diye, günlerdir ağlayamıyorum sevgili, ağlayamıyorum… Çok yalnızım sensizliğe dayanamıyorum.Bu gece izin ver bana...

Sayfayı Paylaş