gebe
  1. MaSLoVa

MaSLoVa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benim Derdim de Bu:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında MaSLoVa tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar forumu uzun zamandır takip ediyordum sonunda üye oldum. sizinle paylaşmak istediğim bi derdim var fikirlerinizi istiyorum
    gelelim konumuza
    ben üni. son sınıf öğrencisiyim 2 yıllık bi ilişkim var sevgilimde benim okuduğum okulda asistan ama bölümlerimiz farklı yani benim dersime filan girmiyo 1. sınıftayken girmişti o kadar.
    sorun ettiğim şey sevgilimin okulda benimle yanyana gelmekten bile çekinmesi..biliyorum içinde bulunduğumuz durum çokta normal değil ama bu kadar çekinmesi zoruma gidiyo.okulda bizi çoğu kişi biliyo aslında ama sevgilim odasına bile gitmemi istemiyo ayda yılda bir gidiyorum.sürekli gidersem hocalar yanlış anlarlarmış,okuldan çıkarken bile beraber çıkmıyoruz ilerde biyerde buluşup gidiyoruz,aynı okulda olmamıza rağmen bu öğle arasınıda beraber geçirelim demiyo yani kantinde benimle oturmaya çekiniyo ancak ben ısrar edersem.. bu duruma çok sinir oluyorum sonuçta ben elele dolaşalım demiyorum kii zaten dikkat ediyoruz ama yukarıda saydığım şeyler beni çok üzüyo hep kavga ediyoruz bu yüzden
    sizce ben mi abartıyorum?

Benim Derdim de Bu:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Benim Derdim

Deniz Seki - Benim Derdim

Benim derdim Aşar beni Bir kez dermanım ol Ne olursun Bu kalbim Her nefeste Yaşar seni Haberin olsun O tatlı bakışlarınla Gözlerin anlatır Aşkı Ayrılırsa ölüm gibi Ağlatır aşkı Bu şarkı anlatır beni Dinle ne olursun Sonum olsanda Yine seni seviyorum Biliyorsun Deki gönlüm olmasa Aşkınla yanmasa Düşer miyim peşine Uçur uçur beni İster kaçır beni Rastlamadım eşine Söz- Müzik : Altan Çetin...
  2. bu masaüstleri de benden

bu masaüstleri de benden

komik masaüstleri komik masa üstleri aşk masaüstleri isimli
  3. buda benim köşem gelin denize

buda benim köşem gelin denize

off sıcaklardan bunaldım benim köşemde deniz kum ve güneş tadını çıkaralım istanbulda giden kimler varrr
  4. Bu köşe de benim köşem

Bu köşe de benim köşem

ben yeni sayılırım yalnızlık tan üye olmuştum ama kızım yürümeye başladı yalnızlık uçtu gitti kısacası bana arkadaş oldu hayatı seviyorum kızımı seviyorm eşimi seviyorum .HERKESİ KÖŞEME BEKLİYORUM
  5. Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim Adıyla TV8'de

Bu Tarz Benim, İşte Benim Stilim Adıyla TV8'de

işte benim stilim,bu tarz benimin yeni adı,tv8 işte benim stilim TV8, mahkeme kararı doğrultusunda ' Bu Tarz Benim' olan programının ismini 'İşte Benim Stilim' olarak değiştirdi. Show TV'de ise programın ismi aynı kalırken içerikte değişikliğe gidildi. Dünkü yayından itibaren itibaren, kızların aynı temalı kostüm ile düello şeklinde birbirleri ile yarışacağı programda, artık erkek...

Sayfayı Paylaş