Benim göz makyajım..

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Benim göz makyajım..
alerji yapmayan göz kalemi göz beni
Meleklerim canlarım benim:Dmakyajj sevdalıları sizii:Dbende sizin gibi makyaja önem veririm.Ama benim için öncelik göz makyajı.Bende göz makyajımın püf noktalarını sizinle paylaşmak istedim.Belki de sizinde bildiğiniz püf noktalar ama ben yine de anlatayım.

Şimdi ilk önce kremimi fondetenimi falan sürüyorum sonra hemen göz makyajıma geçiyorum.

goz_resimleri1-9267.jpg

İlk önce 1.olarak gösterdiğim kısımı siyah yada sevdiğim herhangi renkli göz kalemiyle boyuyorum.Ama size tavsiyem siah göz kalemi tercih edin çünkü siyah renk gözleri daha çopk ortaya çıkarıyor ve bakışlarınıza anlam katıyor.

Sonra 2.kısımı yine boyuyorum.Sonra3.kısım yani kripiklerime bir güzel rimeli sürüyorum sonra gözün alt kısmındaki küçük kirpiklerimede bir güzel rimeli sürüyorum:) en son olarakta o gün en giyeceksem ona uygun farımı süyorum bu kadar:DUmarım göz makyajım sizinde işinize yarar:)

bende göz makyajına önem veririrm genelde mutlaka hiç bişey yapmasam bi kalem bi rimel günü kurtarır:D zaten hep iş ortamında oldugum için yeterli oluyor yasım dolayısıyla da pek makyaj yapmıyorum mechulum bende seninkine benzer yapıyorum keske eyeliner kullanabilsemde

Canım ya eyeliner gerçekten harika yapıyor tavsiye ediyorum:)İnan göz makyajında en iyi eyeliner:)Özellikle siyahını tercihe diyorum ben .Eğer kullanmaya karar verirsen.siyahı tercih et derim=)

Bende genellikle makyaj yapma gereksnimi duydugum zamanlarda siyah sürme ve rimel kullanarak günü atlatırım.
Fakat zamanım çok oldugu zamanlar renkli göz kalemleri kullanıyorum böylece gözlerim daha büyük ve cekici durabiliyor.

Geri