gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Benim Küçük Sevgilim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

sevgilim sevgılım
    Benim küçük sevgilim
    Sen bana neler yaptın
    Böldün parça parça...

Her defasında parçalanmak usanmıştım sevgilim.. Artık ufalmaktan körleşmişti vücudum.. Daha neler neler vardı bana yaptıkların.. Fayda etmiyordu artık düşüncelerim. İstemekle olmuyormuş bazı şeyler.. Sevda yetmiyormuş deli aşklara.. İyilik para etmiyormuş.. Bazen parçalanmakta gerekiyormuş.....

Onlar bilmez onlar bilmez
    Bakarlar yüzüme
    Sanki yoksun gibi
    Sanki yalanmışız gibi...

Ne istediğimi sen bile bilmezken, sen bile bir çare bulamazken; onların bilmemesine şaşmıyordum aslında.. Her defasında yüzüme söylenenleri hararet olarak algılıyordum. Oysaki, ben neler çekiyordum bir bilsen...

Sanki yoksun! Sanki herşeyimiz yalandı sende.. Sen yalan, ben yalan, sevda yalan... Söylenenler bunlar küçük sevgilim.. Aldatmacalar... Bitip tükenmişti oysaki sevda.. Artık değer biçilmiyordu yüreğe.. Çocuk gibiydin aynı! Bense; bildiğin bir bebek....

Benim küçük sevgilim
    Sen bana neler yaptın
    Kırdın defalarca...

Onarılmıyor bazı şeyler.. Geri gelmiyor yaşanan düşünceler, söylenen sözler.... Küçük sevgilimdin sen benim! Hiç bitmesin istediğim.....

Kırsan da bazı bazı, sevmediğini bilsem de, vazgeçemediğimdin benim...

Vururlar yüzüme
    Sanki yoksun gibi
    Sanki yalanmışız gibi....

Sanki yaşananları bilir de, içini okurlarmış gibi davrandıklarını sansalar da; asLında onlar da bilmez hiçbirşeyi.. Sanki.. Sankilerle yaşayıp duruyordum oysaki...

Çok düşüncelerle karşıma çıkmışlardı .. Bakıp duruyorlardı yüzüme.. Sanki sen, benden gitmişsin gibi hissediyordum bazen! Öyle bir bakıştı ki onlardaki......

Benim küçük sevgilim
    Ben sana neler yaptım
    Kızdım sayfalarca..

Ben ne yapmıştım ki sana!! (Senin yaptıklarının yanında...) Kızmıştım sanki.. Defalarca dile getirmeye çalışmıştım.. Sayfalar bilir sen bilmezsin..Küçük sevgilimsin sen benim!!! Seninle küçülüp, büyüdüğüm...

Anlamıyordun bazı şeyleri.. Anlatamıyordum sana.. Kızgınlığım ondan olsa gerek...

Yakarlar canımı
    Sanki yoksun gibi
    Sanki yalanmışız gibi..

Onlar bilmez de yakarlar canımı!! 'Biz' yokmuşuz gibi davranırlar.. Çıkarmam sesimi! Susarım.... Her zaman olduğu gibi ben gene sessiz sessiz ağlarım.. Onlar bilmez ama kaybederler yüreğimi.. Ne kalırki senden bana.. Al herşeyimi!!

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    off mükemmel ya bu sarkının bende yeri fazla :( ağlıyodum nerdeyse

Benim Küçük Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Küçük Sevgilim

Mor Ve Ötesi - Küçük Sevgilim

küçük sevgilim benim küçük sevgilim sen bana neler yaptın böldün parça parça onlar bilmez onlar bilmez bakarlar yüzüme sanki yoksun gibi sanki yalanmışız gibi benim küçük sevgilim sen bana neler yaptın kırdın defalarca onlar bilmez onlar bilmez vururlar yüzüme sanki yoksun gibi sanki yalanmışız gibi benim küçük sevgilim ben sana neler yaptım kızdım sayfalarca onlar bilmez onlar bilmez...
  2. Beni Bekleme Sevgili!

Beni Bekleme Sevgili!

Hepsi kırılıp parçalandı. Ne varsa aşkımıza ait, kirletip kenara attık. Vakit geç oldu, artık dönmek zor. Sen başka bir ele dokundun, ben yabancı bir kuşun kanadından düştüm. Biz ayrılalı sanki bir asır oldu. Şimdi, “gel” diyorsun; beni bekleme sevgili! Seni hala kalbimin bir köşesinde saklamadığım için değil; geçirdiğimiz zamanı değersiz kıldığım için de değil; artık çok geç oldu, dönemem,...
  3. Benim Sevgilim Bir Odun

Benim Sevgilim Bir Odun

odun sevgili sevgilim beni anlamıyor sevgilim odun sevgili hikayeleri Merhaba Sevgili Melekler, Herkesin başından sevgilileri ile ilgili birşeyler geçmiştir. Bizler bugün bu başınızdan geçen olayları irdelemek yerine, herkesin samimi bir şekilde " Sevgililerinin Odunluklarından " bahsetmelerini ve kaleme almalarını istiyoruz. Amaan benim aklıma gelmiyor, benim sevgili harika vs...
  4. sevgilim hapiste unuturmu beni

sevgilim hapiste unuturmu beni

benim bi sevgilim vardı baya çıkmıştık ama serseriydi ayrılıyoduk sürekli ben ayrılıyodum genellikle o çok yalvarıyodu hatta bikere ağlamıştı ailesi biliyodu beni seviyodu herşeyden koruyodu yüzük felan takcaktık sonradan cezaevine girdi cezaevıne girmeden önce ayrıydık cezaevine gircegi gün bana yine yalvsrmıştı ben barışmadım şimdi cezaevınde bana abisinden bi kaç arkadaşından haber yollattı...

Sayfayı Paylaş