gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

benim zamanım benim modam

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

dakik misiniz? Habire saate bakanlardan mı? siz saate bakarken çogu zaman etrafınızdakilerde sizin saatinize bakar ama şekline :) aksesuarların en işe yarayanlarında biridir şüphesiz saatimiz zamanın akışıyla modanın aktıgı işte size süper saatlerr

2. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir saat tutkunu olarak hepsine bayıldım çok şıklar emgine saglık

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar harikaaaa

4. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    coook güzeller dogrusu

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi çok şık duruyor ama bu bambaşka olmuş :) Paylaşım için teşekkürler.

6. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi birbirinden güzel paylaşımın için tşeklr

benim zamanım benim modam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bedir

bedir

Şarkışla'da çiftçilik yapan bir ailenin Bedriye isminde çok güzel kızları vardır. Bedir derler kısaca.Birde Ömer vardır yanlarında çalışan. Ömer güçlü kuvvetli yakışıklı bir delikanlıdır. Ömer'le Bedir aynı yaştadırlar. Ömer küçük yaşta başlamıştır bu ailenin yanında çalışmaya. Çocuklukları beraber geçer. Ömer'le Bedir büyüdükçe o çocuksu sevgileri aşka dönüşür. İçten içe gizli duygularla...
  2. Benin

Benin

Benin Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, batıdan Togo, kuzeybatıdan Burkina Faso, kuzeydoğudan Nijer, doğudan da Nijerya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 9 30 Kuzey enlemi, 2 15 Doğu boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 112,620 km² kara: 110,620 km² su: 2,000 km² Sınırları: toplam: 1,989 km Sınır komşuları: Burkina Faso 306 km, Nijer 266...
  3. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  4. Bendensin....

Bendensin....

30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim artık ışıkta bile seçemiyor; diyorsa bir insan korkarım artık yaşamaktan.... Okuduğumda çok etkilendim meleklerim inşallah sizlerinde hoşuna gider... BENDENSİN 30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim...

Sayfayı Paylaş