gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

benimle oyna

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ellerini çırp bir iki Ellerini çırp benim gibi
    Ellerini salla bir iki
    Hadi salla benim gibi

Ellerini sar bir iki
    Bir ileri bir geri

Ellerini şaklat bir iki
    Bir birini bir ötekini

Şimdi kavuştur ellerini
    Dinlendir parmaklarını

benimle oyna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi Düşün Taşın Oyna

İyi Düşün Taşın Oyna

http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3349
  2. Ceza Sen Oyna Dilber

Ceza Sen Oyna Dilber

= CEZA = Fazla popüler olmak kaçınılmaz dinlendikçe Popüler olmak amacım değil dinlenmek sadece Fikr-i firar eylemiş senkron kaymış millete kat-i Sonuçsa beter yıllardır sahteler var sahnede Başına Anadolu kelimesini koyunca kralsın Zaten disiplinde yok meyhaneci yıllardır doldurur Korku filmi gibi tekerrür çatlak sesler tırmalar Kumarbazlık diz boyu koçum iddaaya var mısın Anılar olanca...
  3. Burak Kut - Benimle Oynama

Burak Kut - Benimle Oynama

ayaklarım yerlerden kesildi bulutlara uçurdu bakışın seviyorum demeyi özlerken çıkıverin karşıma ansizin çıkmazlarda kaybettim yolumu neredeyim arayıp bulsana yıllar yılı aşkı bekledim haydi artık hedefi vursana kendimi veriyorum sana iste rest yeter ki sev çılgınım ben aşkına hazırım yayımdan ok gibi fırlarım çılgınım ben aşkına hazırım uğruna destanlar yazarım
  4. resminizi koyun oynasın :D

resminizi koyun oynasın :D

http://www.flash-gear.com/water/ resminizi verin ve fareyi resmin üstünde gezdirin oynasın :ehi:
  5. Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü yazarmısınız

Volga Tamöz Burak Kut Benimle Oynama Şarkı Sözü Arkadaşlar merhaba, hani bir zamanların en çok sevilen şarkısı vardı Benimle oynama söyledim sana gibi, işte bana günümüzde Volga Tamöz Burak Kut çalışması olan o eski şarkının sözleri lazım.

Sayfayı Paylaş