gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Berrak Ve Yumuşak Bir Cilt İçin Zambaklı Maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

berrak bir cilt için İki avuç su zambağı çiçeği dövülerek un haline getirilir. Elde edilen zambak ununa bir fincan muzlu süt, bir çorba kaşığı su*sam yağı ve bir tatlı kaşığı bal ilâve edilerek ateşte karıştırılarak ısıtılır. Bu sıvı karışıma, krem kıvamına gelinceye kadar pirinç unu ilâve edilerek ateşten indirilir. Hazırlanan zambaklı krem buzdo*labında bir gün dinlendirildikten sonra yüz kısmına maske olarak uygulanır. Berrak ve yumuşak bir cilde sahip olmak için zambak maskesi kürüne en az üç hafta devam edilmelidir.

2. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

3. begi_begi

begi_begi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir paylaşım emeğine sağlık

Berrak Ve Yumuşak Bir Cilt İçin Zambaklı Maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berrak Ve Parlak Bir Cilt İçin Aylandız Maskesi

Berrak Ve Parlak Bir Cilt İçin Aylandız Maskesi

İki avuç aylandız yaprağı ufalandıktan sonra kaynar suda bir saat bekletilir. Sıkılarak elde edilen posaya bir fincan badem ya*ğı, bir fincan kaynatılmış süt ve yumurta akı ilâve edilir. Bu karı*şım, cıvıklaşmayacak bir kıvamına gelinceye kadar yulaf unu ile yoğrulur. Hazırlanan karışım, hafif ateşte tutularak ısıtılır. Berrak ve parlak bir cilde sahip olmak için elde edilen Ayla*ndız kremi,...
  2. Cilt Lekeleri için kolay Bir Maske ve Kesin sonuç

Cilt Lekeleri için kolay Bir Maske ve Kesin sonuç

cilt lekeleri için maske cilt lekeleri maskesi lekelerine maske maskeleri leke maskesi Genellikle her bayanın 10 bayandan 7`sinde cilt lekesi vardır ve bundan eminimki şikayetçidir hiçbir bayan ben lekelerimi seviyorum demez bunun için kremler,maskeler ,farklı farklı uygulamalar hatta benim tanık oldugum estetik bile yaptırıyolar.Ama bence bunların hiç birine gerek yok kendi maskenizi...
  3. Parlak ve yumuşak bir cilt için maske

Parlak ve yumuşak bir cilt için maske

yumuşak eller için maske parlak cilt için maske parlak cilt maskeler yumuşak Cildinizin yumuşak ve parlak bir görünüm elde etmesini istiyorsanız sizler için oldukça pratik ve etkili üstelik doğal bir maske tarifini veriyorum GEREKLİ MALZMELER : * 1 çorba kaşığı bal, * 1 adet rendelenmiş muz, * 1 adet rendelenmiş elma karıştırın. HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm malzemeleri karıştırın. Göz...
  4. Pürüzsüz ve Yumuşak Bir Cilt İçin Öneriler

Pürüzsüz ve Yumuşak Bir Cilt İçin Öneriler

Her bayan pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olmayı düşler.Sizlere bu düşünüzün gerçeğe dönüşmesi adına yapmanız gereken cilt bakımı önerilerini sunuyorum. Banyo sırasında sırt ve göğüs dekolte bölgelerine hafifçe kese yapmak çok faydalıdır. Kullandığınız kesenin doğal liflerden yapılmış ve yumuşak bir yapıdan oluştuğuna dikkat etmelisin. Çok sert lifler cildinizi tahriş edebilir. Kese;...
  5. Bakımlı ve Yumuşak Dudaklar İçin Çeşitli Maske Tarifleri

Bakımlı ve Yumuşak Dudaklar İçin Çeşitli Maske Tarifleri

dudak maskeleri, dudak bakımı için maske, dudak maskesi tarifi Sevgili melekler, bakımlı, yumuşak ve gözalıcı dudaklar için bakım maskeleriyle bu sayfamızda sizlerleyiz. Aşağıda tarifini verdiğimiz bakım maskeleri ile sağlıklı ve güzel görünümlü dudaklara sahip olabileceksiniz... 1- Kırışıklık Giderici Maske: Malzemeler 1 yumurta sarısı 5 gr yulaf Hazırlanışı ve kullanımı...

Sayfayı Paylaş