gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Bershka Eylül 2012 Koleksiyonu...

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Bershka Eylül 2012 Lookbook Bershka Eylül 2012 Koleksiyonu

Bershka Eylül Lookbook

Bershka, Eylül lookbookunu yayınladı.Sıcak ve güneşli günleri geride bıraktığımız şu günlerde Bershka Eylül lookbookunu yayınladı. Sonbahar'a uygun bordolar, siyahlar ve lacivertlerle dolu koleksiyonda zımbalar göze çarpıyor.Bershka nın babet modellerini gördünüz mü bence çok şıklar...

Bershka Eylül 2012 Koleksiyonu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Bershka jean koleksiyonu

2010 Bershka jean koleksiyonu

bershka jeans SEVĞİLİ MELEKLER 2010 Bershka yaz koleksiyonunda mini ,fırfırlı etekler ve rahat jean harem pantalonlarardan oluşuyor. Bu muhteşem koleksiyonları inceleyelim... Harem 2010:))))
  2. İşte Hanımlar Bershka 2012 Ağustos Koleksiyonu Burada....

İşte Hanımlar Bershka 2012 Ağustos Koleksiyonu Burada....

Bershka 2012 Ağustos Koleksiyonu Bershka 2012 Ağustos Hanımlar tarafından beğenilerek takip edilen Bershka 2012 Ağustos Ayı Koleksiyonunu sizlerin beğenisine sundu...Ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz....Bershka en güzel modelleriyle karşınızda.... Bershka 2012 Ağustos Lookbook Yeni nesil moda takipçilerinin vazgeçilmez adresi Bershka, Ağustos Lookbook'unu sevenleriyle...
  3. Benim Eylül 2012 Topuz Koleksiyonum

Benim Eylül 2012 Topuz Koleksiyonum

topuz modelleri 2012, topuz modeli örnekleri, Meleklerim size her ay artik benim favorim olan topuz modellerini sunacagim, bunlari görünca valla kuaföre gidip kendime topuz yaptirasim geliyor... söyle sikir sikir.....
  4. Zara TRF Eylül 2012 Koleksiyonu

Zara TRF Eylül 2012 Koleksiyonu

Zara 2012 Eylül Koleksiyonu Zara TRF Eylül 2012 Lookbook Zara TRF Eylül 2012 Lookbook Zara TRF Eylül 2012 Lookbook yeni sezona yön veren tasarımları ilan ediyor... Zara TRF Eylül 2012 lookbook markanın yine harika tasarımlarla dolu olduğunu gösteriyor. Her parça ayrı kişilikte ve tarzda ama aynı zamanda birliktelikleri mükemmellik derecesinde uyumlu oluyor. Zara TRF, asker modasını...
  5. BSK By Bershka Eylül 2012 Koleksiyonu....

BSK By Bershka Eylül 2012 Koleksiyonu....

BSK By Bershka Eylül 2012 Koleksiyonu BSK By Bershka Eylül Lookbook BSK by Bershka Eylül Lookbook BSK by Bershka, Eylül Lookbook'unu yayınladı. BSK by Bershka Eylül ayı için Rock Roll'dan esinlenen bir koleksiyon hazırladı. Kamuflaj desenleri, haki yeşilleri ve zımbalarla dolu koleksiyonda feminen bir tarz göze çarpıyor.İşte sizler için koleksiyonun en gözdelerini seçtik ve sizinle...

Sayfayı Paylaş