gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Beşer Beşer İsmail

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Alper Kul Kimdir, Alper Kul'un Hayatı 5'er Beşer İsmail Beşer Beşer Alper Kul Beşer Beşer İsmail, Alper Kul Alper Kul Biyografisi [​IMG] [​IMG]
    Alper Kul, 5 Aralık 1975 tarihinde Trabzon'da doğdu. MSM' den sonra eğitimini Indiana Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamladı. 1994 yılında Masalgerçek Tiyatrosu`nda sahneye adımını attı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Şehir Tiyatroları, DOT, IUSB (ABD) gibi oluşumlarda oyunculuk yaptı. Kamera karşısına geçerek, sinema ve dizi filmlerde de rol aldı. Şu anda kendisini 5'er Beşer isimli tv programında İsmail karakteriyle izliyoruz.

Beşer Beşer İsmail konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler böyle buluştu!

Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler böyle buluştu!

zeynep beserler zeynep beşerler boy kenan imirzalıoğlu zeynep beşerler, aşkı, buluştular, ikili hakkında merak ettiğiniz haberler burda arkadaşlar. Antalya Televizyon Ödülleri, altı yıllık ilişkinin ardından ayrılan Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler’i de bir araya getirdi. AYRILIĞIN ARDINDAN İLK BULUŞMA Törenin kokteylinde karşılaşıp sohbet eden iki eski sevgili, görüntülendiklerini...
  2. Beşer Beşer Bengisu Kimdir

Beşer Beşer Bengisu Kimdir

Beşer beşer isimli komedide oynayan bengisu hakkında bilgiler rica ediyorum.
  3. Beşer Beşer Bengisu Hakkında Bilgiler

Beşer Beşer Bengisu Hakkında Bilgiler

beşer beşer bengisu kimdir mine tugay mine tugay kimdir hayatı biyografisi ile ilgili bilgiler burada melekler. Atv ekranlarında yayınlanan komedi dizisi Beşer Beşer ilgi görmeye devam ediyor melekler. :) Bu yazımızda da Beşer Beşer dizisi oyuncularından Bengisu karakteri ile izlediğimiz en son Kapalıçarşı dizisinde oynayan Mine Tugay kimdir hayatı ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz...
  4. Merak ediyorum Doğal Unsur Beşeri Unsur Nedir

Merak ediyorum Doğal Unsur Beşeri Unsur Nedir

Selam arkadaşlar az önce bir yerde okudum ve işin açıkçası anlamını çok merak ettim acaba Doğal Unsur Beşeri Unsur Nedir bilen var mı aranızda?
  5. Zeynep Beşerler evlendi

Zeynep Beşerler evlendi

Zeynep Beşerler evlendi Oyuncu Zeynep Beşerler, sevgilisi Emir İçgören'le evlendi Düğünde Selçuk Yöntem, Çağla Kubat, Özlem Çınar, Olgun Şimşek gibi ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu konuklar, İzmir Express Orkestrası'nın müzikleriyle eğlendi. Çift, önceki gün Bodrum'da nikâh masasına oturdu. Beşerler ve İçgören'in nikâhını Göltürkbükü Belediye Başkanı Halil İbrahim...

Sayfayı Paylaş