gebe
  1. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18

beta hcg degerimdekii az artışş..........

Konu, 'Gebelik' kısmında YAW tarafından paylaşıldı.

arakasşşalrr....hamileyim şükürler olsun.ilk degerim 21.28 1 gün sonra 30 çıktıı.benimkii gibii olup 3.degeri yükselen varmii

2. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    kimse yazmammıss bişiii.3.kan testimm 45....:( malaeseff yükselmiyoo doktor 5 gün bekleyip yeniden kan testii istedii.ondan sonra BAKcakmişş.dış gebelikmii normallmii yoksa düsükmüü.....çok ama çok üzgünümm acaba 4.kan testimde mucize olupta normal bi yükselmee olurmurkii

esgiii bunu beğendi.
  3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    canım inşallah bebeğini kucağına alırsın hayırlısıyla olası bir düşüğe karşı kendine dikkat et sırtüstü yat devamlı.tavsiyem sen bilirsin yanlış anlama eşinle ilşkide bulunma istersen bikaç gün.

4. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    inş değerin yükselir...hakındaa alahım hayırlısını versin sağlıklı bbeiş nasip etsin..değerin şimdiye kadar yükselmesi lazımdı..

5. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    canim aRKADASLARİM cevap yamısın saolun.dün kanammmam vardii acile gittik.45 ollan deger 16 düsmüşş ve düsük başlamışikinicii melegimide kaybettim.allah sizlere yaşatmasin

6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    çok gecmiş olsun belkide dinlenmen grekliydi tutunana kadar ne bileyim hani bazılarına hamilelikte bol yürüyüş verir bazılarına dinlenmen lazım gibi canım inşallah iyi bi gelişme olur senin acından canım seni anlıyorum

7. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

8. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    canim bu benim 2.düsügüm.1.de hemen yatırdım ve malesefffff kan pıtılaşmasiii çıktıı.bu hamileligimde igenelrimii oldum ama yine geç kaldım sanirm.3.hamileligimde daha dikkaktliii olacagim...sein durumlasr nasil peki

beta hcg degerimdekii az artışş.......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.
  2. beta hcg çok az yükselmişse ne anlama gelir?

beta hcg çok az yükselmişse ne anlama gelir?

Merhaba benim son adet tarihim 23 ekimdi. şuan 4 gün geçti ve 2 gün önce kan testi yaptırdım 14.5 çıktı ve ben de son dönemde hamile kaldım zannettim. Bugün yani 26 kasımda yeniden yaptırdım ve genellikle iki katı artması gerekirken benim hcg değeri 16.7 çıktı. Doktora gösterdim ve muhtemelen düşebilir dedi. Galiba benim çok üzüldüğümü görünce kesin düşer diyemedi bilmiyorum. Şuan kafam allak...
  3. Beta HCG Oranı..

Beta HCG Oranı..

Merhaba Melekler, benim birkaç konuda kuşkularım var. Son adetimin ilk günü 19 ekimdi, 17 kasımda adet olmalıydım. Normalde gecikme olmazı, gecikince iki kez idrar testi yaptım negatif çıktı, dün özelde kan testi yaptırdım HCG değeri 57.62 çıktı. İnternette gezinirken düşük olayını da çok okudum tedirgin oldum. dün kan verdim bugünde verilir mi yoksa 2-3 gün beklesem mi? Adet öncesi ağrıları...
  4. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  5. DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik...

Sayfayı Paylaş