gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

beta hcg sonucun 0 cıktı normalmi yardım edin

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

beta hcg negatif beta hcg sonuçları 0 00 arkadaslar ben gebelik testi yaptım ve sonuc 0 cıktı normalmi

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    canımcım üzülerek söylemeliyim ki sonucun negatif yani gebe değilsin :(

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

0-5 arası normal değerler yani gebelik yok demekmiş bende yaptırdım ve doktor öyle söyledi

beta hcg sonucun 0 cıktı normalmi yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!!

beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!!

beta hcg hcg düşüklüğü beta düşüklüğü bhcg düşükse değeri düşükse SAT 13 ekimdi.. 17 kasımda kan testi yaptırdım beta hcg değerim 304 çıktı bilen arkadaşlar yardım edin , dğerlendirin lütfen.. :18: :18: :18:
  2. Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.
  3. beta hcg acil yardım !!!

beta hcg acil yardım !!!

Merhaba melekler :)) 3 gün önce kasigimda batma var diye doktora gittim yumurtaligimin catladigini ve rahim duvari min kalın olduğunu söyledi ve beta hcg istedi sonuç 0.100 çıktı kist var dedi ve ilaç verdi bende tedirgin olup ilaçları kullanmadim bugün tekrar beta hcg yaptırdım 2.00 a yükselmiş adetime 9 gün var kist beta yi yukseltirmi?
  4. Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

Beta hcg sonuçlarına göre hamilelikle ilgili sorularım var arkadaşlarım. Benim bhcg sonucum 6.4 çıktı doktor bişi söylemedi bi hafta sonra gel dedi bana acaba bu sonuca göre sizler birşeyler diyebilirmisiniz. Bu sonuca göre hamileliğim var mı yok mu kızlar neye dikkat etmem gerekiyor. Tabiki hamilelik varsa bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen. hadi bekliyorum kızlar yardım edin bana
  5. Beta hcg testine göre sonucum 105 çıktı hamile miyim yardım lütfen

Beta hcg testine göre sonucum 105 çıktı hamile miyim yardım lütfen

6 gündür adetim gecikiyor hormon sonucum 105,68 ve referans aralığı ise 0-6 sizce gebemiyim? tşk.

Sayfayı Paylaş