gebe
  1. tatlikiz35

tatlikiz35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

betahcg testi olmadan hamile degilsin dedi

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında tatlikiz35 tarafından paylaşıldı.

Merhaba kizlar regli doneminde az kanama yasadim ve bunun ustune gorme olabilecegi soylendi bende doktora gittim ne olur ne olmaz diye ultrason ile karnima bakti birsey yok dedi hormon testi istedi hormonlarinda da birsey yok ne ilac yazsam ki diyip bir ilac yazdi betahcg ye bakmadan hamile oldugumu nasil anladi daha bir aylik bile degildir gebeligim ultrason ile o sekilde gozukmez diyorlar

betahcg testi olmadan hamile degilsin dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba ünsal "tatli bir kiz degilim" dedi!

Tuba ünsal "tatli bir kiz degilim" dedi!

tuba ünsal seker degilim tuba ünsal bosaniyormu tuba ünsal tekrar hamile. Sevgili melekler ekranlarin sevilen dizisi tövbeler tövbesinde rol alan eski manken Tuba Ünsal su aciklamada bulundu "göründügüm gibi seker kiz degilim tam bir şehirliyim ve İstanbul gibiyim, her şeye rağmen bir sosyal hayatım var" dedi. * Tam bir şehirliyim. İstanbul gibiyim aslında. Her şeye rağmen bir...
  2. Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?
  3. Yumurtlama olmadan hamile kalınıyormu?

Yumurtlama olmadan hamile kalınıyormu?

ovülasyon olmadan gebelik olurmu,ovülasyon olmadan gebelik mümkünmü,ovülasyon olmadan gebe kalmak,yumurtlama dönemi ve gebelik hakkında bilgiler Ovülasyon sorunu olan bir çok bayan tarafından sayfamıza yöneltilen sık sorulardan biride yumurtlama olmadan hamile kalınırmı?Bu sorunun cevabı hanımlar gebeliğin oluşabilmesi için 1 yumurta 1 sperm şarttır.Yumurtlama olmadan gebe kalınmaz.Gebeliğin...
  4. Hamile  olma riskim varmı?

Hamile olma riskim varmı?

Merhaba 10 gün önce yumurtlama ddoneminde eşimle korunmasiz iliski yaşadım 14 saat sonra ella aldım bugün tam 10 gün oldu adetimë 4 gun var hamile kalma riskim varmıdır? Gebelik testinde çıkarım şu Ecz. Olanlarda lütfen yardım hanimlar
  5. Hamilemiyim betahcg testi yaptırdım sonuç 25 çıktı

Hamilemiyim betahcg testi yaptırdım sonuç 25 çıktı

Selam beta hcg testi yaptırdım sonuç 25,57 çıktı bunu doktora gösterdim hamilesin dedi bir başka doktor ise belli değil dedi sizce hamilemiyin

Sayfayı Paylaş