gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

beyaz dişlere çilekle kavuşun

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Allah'a şükür dişlerimde bu güne kadar hiç bir problem çıkmadı diş agrısı nedir bilmem bile beyazlık desen çok şükür:) bunu düzenli diş bakımına borcluyum diyebilirm..şimdide ögrendiğim bişeyi sizlerle paylasmak iştedim suna dumankaya'dan

Dişlerinizi çilekle pırıl pırıl yapın.

Bembeyaz dişlere sahip olmak herkesin hayalidir. Eğer dişlerinizin renginin sarıya çalmasından şikâyetçiyseniz, haftada bir kez diş fırçanızı bir çileğin içine batırın ve dişlerinizi çilekle fırçalayın.
    Suna Dumankaya

beyaz dişlere çilekle kavuşun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz dişler için sirke

Beyaz dişler için sirke

elma sirkesi diş elma sirkesi ve diş dişler beyaz dişler için sirke için Beyaz dişler için sirke Kayseri'de liseli 4 genç kızın buluşu sağlıklı ve beyaz dişler için umut olduKayseri'de özel bir lisenin öğrencileri elma ve üzüm sirkesinin ağız ve diş sağlığını koruduğunu kanıtladı. Lise öğrencileri Pınar Muhtaroğlu, Sümeyye İltekin, Kübra Karabulut ve Şengül Akdoğan, TÜBİTAK'ın düzenlediği...
  2. Diş macunu dişi nekadar beyazlatır

Diş macunu dişi nekadar beyazlatır

Ege Üniversitesi (EÜ) Diş Hekimliği Fakültesi'nin yaptığı bir ankette, halkın yüzde 70'inin diş macununu leblebi büyüklüğünden daha çok kullandığı tespit edildi. Ege Üniversitesi (EÜ) Diş Hekimliği Fakültesi'nin yaptığı bir ankette, halkın yüzde 70'inin diş macununu leblebi büyüklüğünden daha çok kullandığı tespit edildi. Fakülteye gelen hastalara yöneltilen bu soru, ankete katılanların...
  3. Beyaz Dişler için Çilek

Beyaz Dişler için Çilek

Çilek yazın en sevilen meyvelerinden biridir ,güzel tadının dışında dişler içinde faydalı oldugunu biliyormuydunuz? Sigara, kahve, çay gibi nedenlerden ötürü sararan dişlerinizi beyazlatmak istiyorsanız çilek macunu imdadınıza yetişiyor. Büyük ve olgun bir çileği çatalla ezin. Diş fırçasının üzerine ezilmiş çileği sürün. Dişlerinizi 2 dakika boyunca fırçalayın. Her gün 2 kez bu işlemi...
  4. Beyaz dişlerin sırrı

Beyaz dişlerin sırrı

beyaz dişlerin sırrı beyaz dişlere nasıl sahip olunur damaklık kullanımı diş beyazlatma kalemi eczanelerde var mı diş beyazlatma kalemi zararları Kızlar valla ben dişlerime çok önem veriyorum günde belki 3 kere fırçalarım:Dne yapim sürekli temiz ve beyaz görünsün istiyorum çünkü ben çok gülüyorum ve dişlerim hep meydan da.Ama bu yazıyı okuyunca biraz daha bilgilendim:):):)buyrun sizde...
  5. DAHA BEYAZ DİŞLER için !!!!

DAHA BEYAZ DİŞLER için !!!!

DAHA BEYAZ DİŞLER: Çilek cildimiz için inanılmaz faydalı bir meyve. C vitamini açısından da zengin olan çilek aynı zamanda peeling için de kullanılabilir ve cilde parlaklık verir. Ama çilekli maskeyi daha beyaz dişler için de uygulayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş