gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Beyoğlu Resimleri

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beyoğlu resimleri beyoglu resimleri beyoğlundan görüntüler Beyoğlunda gezersin gözlerini süzersin:D şimdi bu napıyor diyeceksiniz:D
    valla konuyu açarken ilk aklıma gelen bu parça oldu bi taraftan konuyu açarken diğer taraftanda parçayı mırıldanıyordum Allahtan konu sesli değil sadece görüntülü en azından sesimi duymadan şimdi görüntülere bakacaksınız:D

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. suzın34

suzın34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Beyoğlu Resimleri
    İstanbulun her yeri ayrı guzeldir...Paylaşım için tşkler

Beyoğlu Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu

Athena - Beyoğlu beyoglunda gezersin gozlerini suzersin sevdicegim yawrucagim nicin nicin beeniii uzersin mavi gozluk takarsin cook canlarii yakarsin sevdicegim yavrucagim nicin nicin beenii uzersin gel gel gel bana gel bana gel gel gel yanima yanima gel
  2. Nazan Öncel - Beyoğlu

Nazan Öncel - Beyoğlu

Beyoğluna götür beni kitaplara bakalım Sokaklarda gitar çalalım, tatil için para yapalım Oturalım bir yerde, bir iki laf edelim Sinemaya gidelim sonra karanlıkta öpüşelim Mesela acı yok, ağrı yok sızı yok Cepte para çok Hadi gel gidelim, yaraları saralım Hadi gel gidelim, anıları yazalım Afrika'ya götür beni ......... Çöllerde dolaşalım, derelerle mesela Avrupa'ya gel benle, uyuruz...
  3. Andon Beyoğlu

Andon Beyoğlu

0212 251 02 22 Faks : 0212 248 72 68 Yer : Beyoğlu Adres : Sıraselviler Caddesi No:89 Beyoğlu İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : YOK Web : http://www.andon.com.tr Uzun yıllardır Beyoğlu Sıraselviler caddesi üzerinde eski taş bir binada hizmet veren ANDON; Pera Dancing, Şarap Evi, Müdavim, meyhane ve Teras katına sahip. Her...
  4. Beyoğlu Pub Bar & Restaurant

Beyoğlu Pub Bar & Restaurant

0212 252 38 42 Fax: 0212 249 36 43 Yer: Beyoğlu Adres: İstiklal Caddesi Halep Pasajı No:140/17 Beyoğlu İstanbul Ücret: TLTL Kredi Kartı: VISA-MASTER...
  5. Beyoğlu Adliyesinde Bomba Paniği

Beyoğlu Adliyesinde Bomba Paniği

beyoğlu adliyesi, bomba paniği, 10 haziran 2011, adliye binası, son dakika, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Son dakika alınan bilgilere göre Beyoğlu Adliyesinde bomba olduğu şüphesiyle alarm verildi! Sütlüce Karaağaç Caddesi'ndeki Beyoğlu Adliyesi Yerleşkesinin arşiv bölümüne bomba konulduğu yolunda gelen bir ihbarı değerlendiren polis, 4 blokta...

Sayfayı Paylaş