gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

bi kendim olamadımmm

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

of melekler off bu hayat beni çok yordu sağolsun etrafımdakilerde yardımcı oldularr sorunumu tek halletmekten derdimi paylaşabilcek birisinin olmamasından yoruldumm
    en yakınım eşimm ama o bile herşeyi üstüme yıkmış durumdaa
    adam elini ayağını çekmiş kenardan bakıyor hayatımızaa

ee tabi nasıl olsa herşeyi düşünen halleden birisi var ama inanın yoruldumm sıkıldım
    ev sorunu çocukalrın sorunu derken tükendimm adam tınlamıyorr oğlumla ilgili sorun vardı konuş dedim az önce evin içinde dört dolandıı sonuçç hiçç

nerden başliyim ne konişim bilemedim dedii :S otoriter ve despot anne gibi hisetmeye başladım kendimi ama mecburum baba zaten yüz veriyor bende sıkı tutmasam ne olur halleri allah bilirr

hem ana hem baba hem erkek hem kadın hem karı hem koca olmaktan usandım bi kendim olamadım kendimi unuttumm

kısacası melekler ne etcemi şaştımm döktüm içimii sizee

2. hazirangecesı

hazirangecesı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ahh canım yaa biz meleklerin derdi bu annesin kadınsın evi derler toparlarsın bütün sorumluluğu üstüne alırsın bide çalışyosan vay haline eşinde öleee uzaktan bakar cüzdan olarak bazısı onuda yapmıyo yaa senin eşin öle değil sanırım şükret yinede...
    bi eşinle konuş cnm yorulduğunu anlat belki anlar

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    eşim sağoslun iyidir de kendini çok geri planda bırakıyor herşeydee kaç defa söyledim ama yok beceremiyor iletişimi zayıff bende napacamı şaştımm

sağol canımm yorumların içinn çok haklısın kadın olmak zorr

4. jupiter

jupiter Forum Okuru

inan bu bitik halimle yazacak bişey bulamıyor ablacım..allah yardımcın yardımcımız olsun insallah.. :uhu:

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Eee malum burası türkiye veee türk erkeklerinden ne beklersin cemom kendin pişir kendin yee erkeklerin %80 bu deişmez naparsın... allah sana güç kuvvet versin çocukların ve eşin sağ ve sağlıklı olsunda yorul o yorgunluk çekilmeye değer bi yorgunluk bence yani bana göre, dilerim mükafatını fazlasıyla alırsın canım:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sağol emralim ama bazen diyorum yani hiç ayrı özel bir anım yokk yahu nereye kaçsam hangi odaya gitsem hepsi pşimde :D:D bazen kafa dinlemeye ihtiyacım oluyorr

evet eşim çocuklarım herşeyden önce ama ya ben ?

7. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    sen çok haklısın ama ne yaparsın hayatın kanunu bu çocuk olunca senin hayatın bitiyor ister istemez sende dinlemeyi ver yaff dinlediğin günlere say mesela bekarlıkta hahaha anaa benimde çucuklayım ulsun bende senin gibi düşünsem:D:D

8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    la bekarlıkta sanki çok dinledim ya 17 de evlendim ne zorum vardıysahahahahaha bekarlık diyo yav sen çocuk de gitsin hahahaha

SaBıR MeLeĞi bunu beğendi.
bi kendim olamadımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keten

keten

Keten Helal mala, menfaat ve örtünmeye; Keten bitkisi gafil kimseye, Ketenciyi görmek zillete, üzüntü ve kedere, kadınlara düşkünlüğe, Keten elbise giymek mal biriktirmeye ve helal rızka delalet eder.Rüyada keten giymek işlerinizde başarı sonucu zengin olacağınızı işaret eder. Rüyada keten giymek işlerinizde başarı sonucu zengin olacağınızı işaret eder. Kişinin sağlığına kavuşacağına...
  2. kene

kene

rüyada kene ısırması Kene Aşağılık ve düşük karakterli düşmana, başkasının sırtından geçinen geçinen asalak kimseye delalet eder.Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, fit sokan ahbaptır.Rüyada kene görmek, arsiz, haysiyetsiz, yapiskan insanlarla yorumlanir. Kene hain, hasis bir düsmanla da yorumlanir. Rüyasinda kene toplayip attigini gören, malini yemek isteyen birini yanindan uzaklastirir. Bir...
  3. Keten

Keten

Keten Tarih öncesinden beri kullanılan bu kumaş türü koton ile kolayca karıştırılabilir. Ev tekstili, perde, kılıf ve yastıklarda kullanım alanı buluyor.
  4. kurabiye hırsızı........güzel bi hikaye kesin oku.......:)

kurabiye hırsızı........güzel bi hikaye kesin oku.......:)

en güzel hikayeleri oku hikaye oku güzel hikayeler kurabiye hırsızı hikayesi en hikayeler Kurabiye Hırsızı Bir gece kadının biri bekliyordu havaalanında, Daha epeyce zaman vardı, uçağın kalkmasına. Havaalanındaki dükkândan bir kitap ve bir paket kurabiye alıp, buldu kendisine oturacak bir yer. Kendisini kitabına öyle kaptırmıştı ki, yine de Yanında oturan adamın olabildiğince cüretkâr...
  5. Kendi kahkülünüzü kendiniz kesin!

Kendi kahkülünüzü kendiniz kesin!

2010 senesindede devam edecek kahkül modasına şimdiden eğer kahkülünüz yoksa hazırlanın kızlar:tik: Hatta gidip bir kahkül için kuaförünüze para ödemeyin işte size şimdi kahkülünüzü nasıl kesebileceğiniz konusunda bilgiler vererek yardımcı olacam:) Kahkullu sac modeline sahip olmak istiyorsaniz boyle basit bir kesim icin kuafore gitmenize hic gerek yok. Ilk once alninizin ust kismindaki...

Sayfayı Paylaş