"Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

kanatlarım var ruhumda şarkısı, bi küçük eylül meselesi şarkı sözleri, kanatlarım var ruhumda şarkısının sözleri

Sevgili melekler, Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in başrollerinde yer aldığı sinema filmi "Bi Küçük Eylül Meselesi"nin "Kanatlarım Var Ruhumda" şarkısı büyük beğeni topluyor. Biz de merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Nil Karaibrahimgil'in bu film için özel olarak bestelediği Kanatlarım Var Ruhumda şarkısının sözlerini bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

bi-küçük-eylül-meselesi.jpg

"Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kenan doğulu şans meleğim süper süper şarkısının sözleri var mı

Kenan doğulu şans meleğim süper süper şarkısının sözleri var mı paylaşırsanız çok sevinirim.
  2. Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)
  3. Hakan Altun Var mısın Yok musun Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Var Mısın Yok Musun Şarkı Sözü şarkı sözleri şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gün seninle başlarsa mutluluk Gün sen yoksan hem kabus hem buruk Bir oyunsa düşersin gözlerimden Aşkın gerçekse ölürüm dizlerinde Aşk dedikleri şey bu olsa...
  4. Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkısının Sözleri

Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkı Sözleri Sibel Can Ne Gelen Var Ne Giden Şarkısının Sözü Son albümü Meşk ile sevenleriyle buluşan Sibel Can'ın seslendirdiği Ne Gelen Ve Ne Giden adlı şarkısının sözleri şöyle melekler :) Seni Görmek ister Her An Gözlerim Sevdiğini Görmeden Gözü Neyleyim Dermansız Kalsada Ahh Senin Yanında Sevdiğini Unutmayan Dizi Neyleyim Bir Görseydim Seni Dünya...
  5. Rüzgar'dan Öreke Şarkısının Sözleri

rüzgar öreke şarkısı rüzgar öreke şarkı sözleri Sevgili melekler, bu yazımızda genç şarkıcı, gitarist Rüzgar'ın seslendirdiği Rüzgar Öreke şarkı sözleri ile karşınızdayız .. :) Gece uykumu böldün yazmaya başladım Aklıma takıldın senden kaçamadım Yorgun ve bitap düşmüştü kalbim Akıl var fikir yok Bir sevgili bulamdın bak Yok ki benim gibi Polyannacılık oyna...

Sayfayı Paylaş