"Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı* Kayıt: 21 Eylül 2012

kanatlarım var ruhumda şarkısı, bi küçük eylül meselesi şarkı sözleri, kanatlarım var ruhumda şarkısının sözleri

Sevgili melekler, Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in başrollerinde yer aldığı sinema filmi "Bi Küçük Eylül Meselesi"nin "Kanatlarım Var Ruhumda" şarkısı büyük beğeni topluyor. Biz de merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Nil Karaibrahimgil'in bu film için özel olarak bestelediği Kanatlarım Var Ruhumda şarkısının sözlerini bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

bi-küçük-eylül-meselesi.jpg

"Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözü

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözü Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba diyorum ve sizden Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözlerini rica ediyorum.
  2. Ziynet Sali Ruh İkizim şarkısının sözü

Ziynet Sali Ruh İkizim şarkı sözleri Ziynet Sali Ruh İkizim şarkısının sözü Sevilen güzel şarkıcı Ziynet Sali'nin Ruh İkizim adlı şarkısının sözklerini bu yazımızda siz melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz. Bir derdim var sana hemen açılmam lazım Kalp ağrım çok sana hemen kavuşmam lazım Sabır taşı divane gönlüm beklemekle geçti ömrüm Aniden gel şaşırt...
  3. Hakan Altun Ruh İkizi Şarkı Sözü

Hakan Altun Ruh İkizi Şarkı Sözü istiyorum arkadaşlar ben bu şarkıyı çok seviyorum yaa
  4. Hakan Altun Ruh İkizi Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Ruh İkizi Şarkı Sözü Hakan Altun Ruh İkizi şarkı sözleri Hakan Altun Ruh İkizi şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) yıldız tilbe: çık gel Allah aşkına yetmedi mi bu gurur bitmedi mi bu ceza yüreğim sızlar durur hakan altun: susma...
  5. Şevval Sam'ın Seslendirdiği Kanatları Gümüş Şarkısının Sözleri

Şevval Sam Kanatları Gümüş Şarkı Sözleri Şevval Sam Kanatları Gümüş Sevgili melekler, müzisyen Leman Sam 'ın kızı oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam Kanatları Gümüş Şarkı Sözleri ile karşınızdayız ... Kanatları gümüş yavru bir kuş Gemimizin direğine konmuş Dağlara çıkma hey Karadeniz Yavrudur yarim uçamaz bensiz Bir yarim var bu yavru kuş gibi Yarim yüreğime konmuş gibi Dağlara...

Sayfayı Paylaş