"Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

kanatlarım var ruhumda şarkısı, bi küçük eylül meselesi şarkı sözleri, kanatlarım var ruhumda şarkısının sözleri

Sevgili melekler, Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek'in başrollerinde yer aldığı sinema filmi "Bi Küçük Eylül Meselesi"nin "Kanatlarım Var Ruhumda" şarkısı büyük beğeni topluyor. Biz de merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Nil Karaibrahimgil'in bu film için özel olarak bestelediği Kanatlarım Var Ruhumda şarkısının sözlerini bu sayfamızdan paylaşıyoruz...

bi-küçük-eylül-meselesi.jpg

"Bi Küçük Eylül Meselesi" Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısının Sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Engel şarkısının sözleri

Engel MelekWer zu Lebzeit gut auf Erden wird nach dem Tod ein Engel werden den Blick gen Himmel fragst du dann warum man sie nicht sehen kann Erst wenn die Wolken schlafengehn kann man uns am Himmel sehn wir haben Angst und sind allein Gott weiß ich will kein Engel sein Sie leben hinterm Sonnenschein getrennt von uns unendlich weit sie müssen sich an Sterne krallen (ganz fest)...
  2. Tripkolic ''Sevgilim'' Şarkısının Sözleri

tripkolic, sevgilim, şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Gözgöze geldim ruhumu çektin al benim kalbim senindi sevgilim aşk buysa yaşıyorum dünümü karaladım nedendir bilmiyorum ben aşkı seviyorum sevdamı yaşıyorum kalbime yazıyorum gerek de duymuyorum dünüme bakmıyorum seninle dolu dolu ben mutlu oluyorum yanında titriyorum kolunda ölüyorum benim tek...
  3. Gönen Bahsetme Şarkısının Sözleri

Gönen Bahsetme Şarkı Sözü Gönen Bahsetme Şarkı Sözleri Genç popçulardan Gönen'in seslendirdiği Bahsetme adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gönen Bahsetme Şarkısının Sözleri Aklım Söyledi Aslında Yüreğim Dinlemedi Kahreder Öldürür Süründürür Üzer Dedi Dinlemedin Aklım Başımda Değildi Ki Yorgan Döşek Yattım Ama Ayaktayım Şimdi Adını...
  4. İzel İlk Yara Şarkısının Sözleri

İzel İlk Yara sözleri İzel İlk Yara şarkısının sözleri Ünlü popçu İzel'in İlk Yara adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :) benden kaçmana gerek yok değmemiş nazarım hiç aşığım doğuştan söylenmemiş güzel sözleri al hepsinin içinde yine kendini bul bir telaş hep başa bela halbuki bu aşk rüya gibi olsa geçen zaman merhem olurmu ilk günün yarası saklı hep şuracığımda terden...
  5. İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri

İzel Yaz Geldi sözleri İzel Yaz Geldi Şarkısının Sözleri Ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Yaz Geldi parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) geçmiş günleri saymadım katil hangimiz saymadım sen sözünü tutamadın bende bir yürek var nasıl sağlam sana çoktan kapandı o dükkan fedaim olamadın hava güzel sokaklarda koşturmalı havam güzel birisini kandırmalı bir şekilde...
  6. İzel Rezil Şarkısının Sözleri

İzel Rezil şarkısının sözleri İzel Rezil sözleri Sevgili melekler, bu yazımızda ünlü pop şarkıcısı İzel'in seslendirdiği Rezil adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz :) hadi birbirimizin yerine geçelim bu defa sen kalan ol eşyaları sen topla bir ara ben uğrar alırım yeni bir aşka hazır değilim henüz dedikten sonra ertesi sabah başka birinin uyanırdım koynunda...
  7. Tan 'dan Çal Oyna Şarkısının Sözleri Buyrun

Tan Çal Oyna şarkısının sözleri Tan Çal Oyna şarkı sözü Genç şarkıcı Tan 'ın seslendirdiği Tan Çal Oyna şarkısının sözleri ile karşınızdayız melekler :) Güzelsin edalısın arızan var yalancısın Benimle kuralcı ol adapte ol uyar mısın İnanmadım gerçeklere gerçekten yaralandım Bak herkes haklı çıktı umutlar yarım Boşver her günün arkasında yepyeni bir umut var O halimide zalimide bilir...
  8. Şarkıcı Tan'dan Yok Şarkısının Sözleri

Tan Yok şarkı sözleri Tan Yok şarkısı sözü Daha önce Profesör adlı şarkısının Sözlerini paylaştığımız genç şarkıcı Tan 'ın Yok şarkısı ile karşınızdayız melekler :) İşte Tan Yok şarkı sözleri... :) Bu sıralar hiç halim yok gülmeye Güvenerek daha fazla vermeye Pişman oldum yüzüm yok geri dönmeye Sevindiğim o küçücük şeylerde kabullendim Bu bambaşka yerlerde anladım ki Senin kokun ellerde...
  9. Küçük Ağa Yeni Sezon Eylül İlk Fragman

küçük ağa ne zaman başlıyor, küçük ağa son bölüm fragmanı, küçük ağa yeni bölüm fragmanı, küçük ağa yeni sezon fragman Kanal d ekranlarının ailece izlenen sevilen dizisi Küçük Ağa, yaz tatiline güzel bir sonla diziye ara vermişti. Son bölüm de hatırlayacağınız gibi Ali ve Sinem barışmış ve Mehmetcan ise lösemi hastalığından doğan kızkardeşinin ilik nakli sayesin de kurtulmuştu. Sanırım dizi...
  10. Küçük Ağa 25.ci Bölüm Eylül 2014 Fragmanı

küçük ağa son bölüm fragmanı, küçük ağa yeni bölüm fragmanı, küçük ağa yeni sezon fragmanı, küçük ağa son bölümde neler oldu Kanal d ekranlarının ailece izlenen esvilen dizisi "Küçük Ağa" yeni sezona geçtiğimiz hafta başlayarak izleyici ile buluştu. Geçen hafta Bodrum 'da bir otelde tatil çekimleri yapan dizi de peki yeni bölüm de neler olacak. Mehmetcan yine her zamanki gibi...

Sayfayı Paylaş