gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Bikini bölgesini beyazlatan kür

Konu, 'Çöplük' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bikini bölgesi koyuluğu nasıl geçer,bikini bölgesi renk açma,bikini bölgesi kararanlar,bikini bölgesi renk açıcı kürler hakkında bilgiler

b.jpg

Bayanların en büyük problemlerinden biri haline gelen bikini bölgesi kararması, bitkisel kürlerle vajinanın rengini 1-2 ton açmak mümkün. Özellikle ağdadan kaynaklı olarak oluşan bu kararlamalar sadece vajina etrafında değil, koltuk altı gibi bölgelerde de oluşmaktadır. ilk zamanlarda hafif başlayan kararmalar, Ağda yapılmasına devam edilmesi ve zamanın ilerlemesiyle de koyulaşır.
    Vajina Beyazlatıcı Kremler bulunsada, bu bölgenin hasas bir bölge olması, insanı krem kullanımından uzaklaştırıyor. içerisinde kimyasal madde bulunan vajinal beyazlatıcı kremler yerine doğal olarak hazırlanan kürlerler vajina beyazlatmak mümkün.

Bikini bölgesi Kararması : Vajina Beyazlatma Kürü
    1 çay bardağı elma suyu
    1 çay kaşığı limon suyu
    1 çay kaşığı vazalin
    kür Nasıl hazırlanır ona Bakalım ;)
    Yukarıda yer alan malzemeleri, bir kasesnin içine koyup güzelce karıştırın. Karıştırma sonucu kıvamlı hale gelen bu kürü vajina etrafına uygulayın ve kuruyana kadar bekletin.
    Kür kuruduktan sonra, yumuşak ve nemli bir bez ile vajina etrafında bulunan kurumuş kürü temizleyin.
    Bu kürü sadece vajina kararması için değil, aynı zamanda Koltuk altı kararması ve yüzde oluşan kararmalar için kullanabilirsiniz.

Bikini bölgesini beyazlatan kür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küre

küre

Okunan Rüya Tabiri : Küre Yuvarlak cisimler kaypak insanlara, tedbirsiz işlere delalet eder.Ender bulunan ve ele geçmeyen şeydir.
  2. biktim artik görümcemden

biktim artik görümcemden

slm millet uzun zamandan beri siteye giremiyodum bugun bir firsat dogdu.bn 1.5senedir gorumcemle yasiyorum.evliligimizin 10.ayinda geldi ve ayatimi alt ust etti.o kadar salak ve ise yaramaz bir insanki artik evden iice sogudum.evde esimle ne ozellim var nede kendime ait bir ozelim var.evin icinde ne olup bitiyosa annesine anlatiyor.bizim cinsel yasamtimizi bile...biraz moralim bozuk olsa...
  3. kür

kür

tüy azaltma kürünü ağda yaptıktan sonramı uygulamamız gerekiyor!
  4. Doğuma Giderken Bikini Bölgemi temizlemelimiyim?

Doğuma Giderken Bikini Bölgemi temizlemelimiyim?

doğuma giderken genital bölge temizliği nasıl olmalı,doğuma giderken genital bölgedeki tüyleri almalımıyım,doğuma giderken vajinal bölgesi temizliği hakkında bilgiler Merhaba hocam.Doğumum yaklaştı bikini bölgemi jiletle alıyorum bu yüzden çok çabuk çıkıyor tüyler.Bu yüzden açıkçası utanıyorum ya doğuma gireken tüylerim olursa doktorlar kızarmı yada bebek açısından zararı olurmu?...
  5. Adetliyken bikini bölgesi temizlenirmi?

Adetliyken bikini bölgesi temizlenirmi?

Adetli veya lohusa durumunda bulunan bir kadının, bu durumda avret mahalli temizliği yapması mekruhtur. Bu, yıkandıktan sonra olmalıdır. Avret mahalli ve koltuk altı temizliği en az yedi gün içinde, en çok ise 40 gün içinde yapılmalıdır. Kırk günü geçmemelidir. Aynı şekilde adetli iken tırnak kesmek mekruhdur. Yıkandıktan sonra kesmek gerekir. Cünüp olan erkek ve kadın da aynı durumdadır....

Sayfayı Paylaş