gebe
  1. YALNIZ

YALNIZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bıktım artık eşimin ailesinden.....

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında YALNIZ tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar uzun zamndır giremiyordum siteye ama derdimi anlatacak başka hiç kimsem olmadığı için ne yapıp edip geldim.Beni bilen bilir bi kayınvalidem bi görücem kayınpederim ve bi kayınbirader beraber yaşıyorduk taki 15-20 gün öncesine kadar ve şimdi en büyük kayınbiraderimde geldi ve oda bizimle yaşayacak bir kaç ay kadar inanın o kadar sıkıntı çekiyorum ki anlatamam banyoya giremiyorum,tuvalete bile gidemiyorum iş yerinde tuvalete gidip öyle eve gidiyorum evde fazla gitmek zorunda kalmayayım diye.. çok severek evlendim eşimle biraz ferahlayana kadar ailesiyle yaşayacaktık.9 aylık evliyim ve çekmediğim kalmadı bunlardan işten eve git sofrayı kur,topla,çay hazırla ,bulaşık yıka kendimi programlanmış robot gibi hissediyorum.Annem bana kıyamazdı çalışıyorum diye su bile istemezdi benden şimdi ise kayınvalidem beni ezdikçe eziyor kendi kızı akşama kadar evde oturuyooo genede akşam her işi ben yapıyorumm.Nasıl dayancam ne yapıcam bilmiyorum allahtan tek istediğim ayrı bi evde yaşamak ayrıca bu akşam anneler günü içimden hiç kayınvalidemin anneler gününü kutlamak gelmiyor ama mecburiyetttt işte:((

2. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    canım kim çekmiyoki kayınvalidesinden sabır başka çare yokki eşini sevince insan katlanıyo eşin sana destek oluyo seni anlıyosa ne mutlu sana insan sorunlar çoğalınca kayınvalide sorununu bile unutuyo ama yinede ne olursa olsun ezdirme cnm değmiyo çünkü fedakarlıklarına emeklerine

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :/ allah yardımcın olsun canım ne diyeyim işin zor her gelin çektimi böyle kaynanasından bilmem ama şikayet etmemeye olumlu düşünmeye calıs allah yardım eder...

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Dayan canim ve en kisa zamanda da evinizi tutun yoksa senin psikolojin bozulacak boyle dert ede ede..

5. elifck

elifck Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canm seni o kadar ii anlıyorm ki ayı dert bendede var gerçi benim sadece kaynvalidem kayın pederim bide görümcem var btn işleri ben yapıyorm yinede yaranamıyorm yani adı üstünde kayınvalde seırf eşimin hatrına katlanıyorm.. yoksa emin ol çekilmez allah bize ve bzm gibilere sabırlar versin gerçekten çok zor

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    aynı dert hakkettkleri gibi davran

Bıktım artık eşimin ailesinden..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Bıktım Artık

Sibel Can - Bıktım Artık

sen bana dogruyu sölemedin gitme dedim beni dinlemedin bir deil yüz değil bin kere sana yapma dedim sana beni dinlemedin bıktım artık bıktım yalanlarından dogruya hasretim sen de ne arar utanmıyor msun yaptıklarından ellerim yakanda mahsere kadar güle güle sana ugurlar olsun bitti artık her sey buraya kadar yaptıgın hatayı hiç affedemem ellerim yakanda mahsere kadar sabrımın bardagı tastı...
  2. bıktım artık

bıktım artık

kocamdan biktim kocamdan bıktım giyim mazamız var haliyle çogunluk bayan müsterler geliyor ve kocama sulanmalarından bıktım adamın saçlarını boyadım bıyıgını kestirdim çirkinleştirdim iyice ama yinede kadınların ilgi odagı olmayı başarıyor ne yapacagımı şaşırdım :ang: dzaneden çıkarmıyorum gelip soruyorlar sıkıldım iyice ne yapayım yardım edin akıl verin kafam durdu
  3. Bıktım artık :(

Bıktım artık :(

18 yaşındayım, liseyi bitirdim ve bu sene tercih yapmadım. Üniversiteye gitmek istemedim. Çünkü kendimden nefret ediyorum :( 1.61 boyundayım, 61 kiloyum :( Dışarı bile çıkmak istemiyorum, okul bittiğinden beri doğru düzgün dışarı çıkmadım, soba borusu gibi bacaklarımdan dolayı pantolon giyesim gelmiyor, göbeğimden dolayı sürekli uzun şeyler giyiyorum. Gerçekten artık çıldırmaya başladım bu...

Sayfayı Paylaş