gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bilgisayar klavyesinde artı nasıl yapılır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen yardım edin bilgisayarda artı işareti nasıl yapılır bir türlü yapamasın bana klavyede artı işareti yapmayı bilen varsa yardım etsin ..:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Klavyede Artı İşareti Yapmak

Bilgisayarda Artı İşareti Nasıl Yapılır

Klavyede artı işareti yapmak gayet basittir.Klavyenizde Yukarı ok şeklinde sağ tarafta yer alan Shift ve 4 tuşlarına aynı anda bastığınız zaman artı işaretini yapmış olursunuz.

bilgisayar klavyesinde artı nasıl yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klavyede Tire işareti nasıl yapılır

Klavyede Tire işareti nasıl yapılır

tire işareti üst tire nasıl yapılır orta işareti üstten nasıl yapılır klavyede üst klavye,de tire isaretini nasil yapabilirim
  2. Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı İşareti Yapmak Bilgisayarda Artı İşareti Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226548-klavyede-alfa-isareti-nasil-yapilir-haydi-gelin-ogrenelim.html dedik biz lakin bir misafirimiz de klavyede artı işareti nasıl yapılır diye öğrenmek istiyormuş. Hemen o misafirimizi de düşünüyor ve bu yazımızda klavyede artı işareti yapmak için gerekli bilgileri...
  3. Bilgisayar Klavyesinde Dalga İşareti Nasıl Yapılır Merak Ediyorsanız Buyrun...

Bilgisayar Klavyesinde Dalga İşareti Nasıl Yapılır Merak Ediyorsanız Buyrun...

Klavyede Dalga İşareti Klavyede Dalga İşareti Yapma Sevgili melekler, bilgisayarınızda yapabileceğiniz özel ifadelerden birisi olan bölme işareti nasıl yapılır daha önce ki konumuzda sizlerle paylaşmıştık. Bu kez de Klavyede Dalga İşareti Yapma konusunda bilgi vermek istiyor ve Klavyede Dalga İşareti nasıl yapılır sizlerle paylaşıyoruz... :) ~ (ALT GR Tuşuna Basılı Tutarak İki Defa...
  4. Bilgisayar Klavyesinde Büyük Nokta Nasıl Yapılıyor ?

Bilgisayar Klavyesinde Büyük Nokta Nasıl Yapılıyor ?

Klavyede Büyük Nokta Nasıl Yapılır Yardım Klavyede Büyük Nokta Yapmak Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız klavyede dikey çizgi nasıl yapılır konumuzun ardından bu sayfamızda da Klavyede Büyük Nokta Nasıl Yapılır Yardım isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Klavyede Büyük Nokta Yapmak hakkında bilgiler vereceğiz... Klavyede Nokta işaretini büyütmek mümkün...
  5. Bilgisayar Klavyesinde Eşittir İşareti Nasıl Yapılıyor ?

Bilgisayar Klavyesinde Eşittir İşareti Nasıl Yapılıyor ?

Klavyede Eşittir İşareti Yapma Eşittir İşareti Klavyede Nasıl Yapılır Sevgili melekler, en son forumumuzda sizlerle paylaştığımız klavyede büyük nokta nasıl yapılır konumuzun ardından bu sayfamızda da Klavyede Eşittir İşareti Yapma hakkında bilgiler vereceğiz sizlere.... Klavyede eşittir 0 sayısının olduğu tuştur aynı zamanda. Eşittir işareti yapmak için en sağ veya en solda bulunan...

Sayfayı Paylaş