gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bilgisayar ne zaman icat edildi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bilgisayar ne zaman icat edildi ? Arkadaşlar her gün başına oturduğumuz araştırma yapıp bişeyler öğrendiğimiz bilgisayar ne zaman icat edildi ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

bilgisayar ne zaman icat edildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne, ne zaman icat edildi

Ne, ne zaman icat edildi

metro ne zaman icat edildi tren ne zaman icat edildi vinçin icadı ilk tren nerede uzay gemisi nasıl Geçmiş dönemden günümüze kadar bir çok icatlar bulunuyor.Ben özellikle de geçmiş dönemde ki icatlarla çok ilgileniyorum.Yani acaba tekeri kim buldu ne zaman buldu?vs...bir çok örnekleri var.Sizde benim gibi meraklıysanız bu tür konulara buyrunuz:) MÖ 4241 Tarihlenebilen ilk yıl. Bu,...
  2. buzdolabı ne zaman icat edildi

buzdolabı ne zaman icat edildi

buzdolabı ne zaman icat edildi ? Arkadaşlar buzdolabı ne zaman icat edildi bu konuda bilgi veriniz lütfen.
  3. faks ne zaman icat edildi

faks ne zaman icat edildi

faks ne zaman icat edildi - arkadaşlar faksın icadını biliyor musunuz acaba ne zaman ve kim icat etti faksı?
  4. telefon ne zaman icat edildi

telefon ne zaman icat edildi

telefon ne zaman icat edildi telefonun icadı hakkında bildiğiniz ne varsa yazarsanız çok iyi olacak kızlar
  5. İlk bilgisayar ne zaman icat edildi bilenler yazar mı

İlk bilgisayar ne zaman icat edildi bilenler yazar mı

Lütfen bana tarihte ilk bilgisayar ne zaman icat edildi kimin tarafından ve o zamanki ağırlığı ile teknik özellikleri hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş