gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bilgisayarı açınca hoparlörden ses gelmiyor yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam. Bilgisayarımı açınca hoparlörden ses gelmiyor neden acaba yardım edin :S

bilgisayarı açınca hoparlörden ses gelmiyor yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarım...yardım...

bilgisayarım...yardım...

bilgisayarımla ilgili bir sorun yaşıyorum bilgisi olan varsa ayrdımcı olursa sevinirim. mesela melekler meknaı sayfasını açıyorum ya tüm sayfayı kaplıyor tam ekran oluyor ve aşağı kısımda açtığım sayfalar gözükmüyor ayriyeten üst tarafta yer alana araç çubuğu kısmı da gözükmüyor tam ekran kullanmauyı da sevmiyorum nasıl eski haline getirebilirim ?
  2. Bilgisayarım Açılıyor Ama masaüstü gelmiyor diyenler buraya

Bilgisayarım Açılıyor Ama masaüstü gelmiyor diyenler buraya

Bilgisayarım Açılıyor Ama Ekran gelmiyor Bilgisayarım Açılıyor Ama masaüstü gelmiyor Merhaba Sevgili Melek'ler ve bilgisayarım açılıyor ama siyah ekran geliyor, masaüstü gelmiyor diyen misafirler, sizler için bu yazımızda yardımcı olacak bilgiler aktarıyoruz. -Bilgisayarında önce siyah ekran açılsın > reset atın ve hemen F8 i basılı tutun. > wındowsu olağan şekilde başlat yazan...
  3. Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor

Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor

Facebook Görüntülü Konuşma Ses Gelmiyor ne yapabilirim bana yardım edecek kişiler var mı aranızda lütfen yardıma ihtiyacım var:S
  4. Bilgisayarın Hoparlörü Neden Çalışmıyor dieyenler baksın

Bilgisayarın Hoparlörü Neden Çalışmıyor dieyenler baksın

Bilgisayarın Hoparlörü Çalışmıyor Neden Çalışmıyor Bilgisayarın Hoparlörü http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/227645-bilgisayarin-cozunurlugu-kac-olmali-diyenler-buraya.html dedikten sonra şimdi de bilgisayarın hoparlörü neden çalışmıyor diyenler için bu yazımızda ilgili bilgiler sunuyoruz. Bilgisayarınızın hoparlörünün çalışmamamasının birinci sebebi donanımsal olabilir....
  5. Bilgisayarım ses yapıyor !!

Bilgisayarım ses yapıyor !!

Arkadaşlar Bilgisayarım Çok ses yapıyor bilgisayar tamircisi ne goturdum ve bilgisayarın hafızası dolmuş dedi neyse tamiri yapıldı ve 1 hafta sonra yine ses yaptı NOt:bilgisayara hiçbirşey yüklenmedi ne yapabilirim yardimm

Sayfayı Paylaş