gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bilgisayarın Anakart Modelini Öğrenme nasıl oluyor haydi buraya bakın!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Anakart Modelini Öğrenme
    Kasayı Açmadan Anakart Modelini Öğrenme

Daha önce siz ve biz bilgisayar kullanıcıları için, bilgisayar karşısında doğru oturma şekilleri örnekleri ve bilgileri aktarmıştık. Şimdi de bilgisayar anakart modeli öğrenmek isteyen tüm arkadaşlarımız için, kasayı açmadan anakart modelini öğrenme konusunda bilgiler aktarıyoruz Melek'ler.

Bilgisayarın anakart modelini Başlat-Çaliştır'dan "dxdiag" yazıp açılır. Sistem üreticisi, sistem modeli, bunların karşılarında yazıyor. Bu şekilde öğrenebileceğinz gibi CPU-Z veya Everest isimli programları bilgisayarınıza indirdikten sonra da öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarın Anakart Modelini Öğrenme nasıl oluyor haydi buraya bakın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bayanın kullandığı bilgisayar nasıl oluyormuş:))

Bir bayanın kullandığı bilgisayar nasıl oluyormuş:))

kızlar açılan penceredeki bilgisayar üzerindeki tüm dosyaların bilgilerin içine girin karıştırın el atmadık bişey bırakmayın ok:D TIKLA BURDAN
  2. Diz Bağı Lezyonları nasıl oluyor

Diz Bağı Lezyonları nasıl oluyor

diz, ağrıları, nedenleri, sebebleri, diz bağı,dizbağı ağrıları için ne yapılmalı burada arkadaşlar DİZ BAĞ LEZYONLARI Hastalık çekmek zordur birde ne yapacağımızı bilmiyorsak daha da zordur.. Diz vücudun en büyük ve harekette hayati önemde bir eklemdir. Dizin sabitliğini yan bağlar ve çapraz bağlar sağlar. Çapraz bağlar diz ekleminin içinden uyluk(femur) ve kaval(tibia) kemiğini...
  3. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
  4. Bilgisayar Klavyesinde Alt Satıra Geçiş Nasıl Oluyor ?

Bilgisayar Klavyesinde Alt Satıra Geçiş Nasıl Oluyor ?

Klavyede Alt Satıra Geçiş Klavye Alt Satıra Nasıl Geçer Sevgili melekler, bilgisayar kullanımı ile ilgili tüm pratik bilgileri vermeye devam ediyor ve en son paylaştığımız bilgisayarda başlat menüsünün yerini değiştirme başlıklı konumuzun ardından bu kez Klavyede Alt Satıra Geçiş hakkında sizlere bilgiler vemek istiyoruz... Klavye, üzerinde harf, rakam, özel karakterler ve özel fonksiyon...
  5. Bakın Bebek Nasıl Oluyormuş ? :)

Bakın Bebek Nasıl Oluyormuş ? :)

Bu konu; bebek nasıl yapılır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şimdi paylaşacağımız resimlerde sempatik Kanadalı bir çift doğacak bebeklerini esprili bir şekilde resimlemişler. Gebeliğin ilk gününden itibaren çekilen bu resimlerde Kanadalı fotoğrafçı Patrice Laroch, eşi ve bebeğiyle birlikte çok güzel resimler çekmiş. İşte o fotoğraflar :D:D

Sayfayı Paylaş