gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bilgisayarın Kamerası Neden Açılmıyor ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bilgisayarın kamerası açılmıyor hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, acemi bilgisayar kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri konulardan biri de bilgisayar kamerasının açılmama sorunudur. Yani bir pc-cam alırlar ve fişini sokunca kamera çalışacak zannederler. Oysa çalışması için yapılacak bazı işlemler vardır. İşte o bilgiler...

Bilgisayarın kameranızı algılaması için öncelikle kamera cdsini yüklemeniz gerekir. Daha sonraki işlemler ekrana geşlecektir. Sırayla uygularsanız sonuca ulaşırsız.En sonunda kamera programının kısa yolu masaüstünde gözükecektir. Buraya tıklayarak kamerayı açabilirsiniz.

Bilgisayarın Kamerası Neden Açılmıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarın atasözleri neymiş bakalımm

bilgisayarın atasözleri neymiş bakalımm

Virus, ferman dinlemez. Virus bulaşa bulaşa yayılır. Vakitsiz kilitlenen bilgisayarı resetlerler. Az veren "sabit disk"ten, çok veren "boot"dan Bir PC'nin nesi, iki PC'nin network'u var. Arayan virusunu de bulur , truva atını da. Virusunu söylemeyen anti-virusunu bulamaz. Şifreni söyleme dostuna, o da söyler dostuna. Bu dahil pek çok cümle yanlıştır. Abi işlemci...
  2. Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

facebook giriş sayfası facebook giriş sayfası açılmıyor Arkadaşlarım benim evdeki bilgisayardan o kadar deniyorum olmuyor bir türlü bu facebook giriş sayfasını açamıyorum. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum
  3. Facebook açılmıyor kızlar neden sebep nedir

Facebook açılmıyor kızlar neden sebep nedir

Ya kızlar dün facebook'a girmek istedim ama açılmıyor neden açılmıyor bir bilginiz var mı bendemi sorun var acaba kontrol edermisiniz sizde açılıyor mu diye
  4. Bilgisayarlarda ki Id Numarası Nedir ?

Bilgisayarlarda ki Id Numarası Nedir ?

Bilgisayarın İd Numarası Bilgisayarın İd Numarası Hakkında Bilgi Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz Teknik Destek bölümümüzde ki bu sayfamızda sizlere sunacağımız bilgi Bilgisayarın İd Numarası Hakkında Bilgi ve detaylar.. Bilgisayarın Id numarası adı üstünde onun kimlik numarasıdır. Bu numarayı kaybetmemeniz gerekir. Id numarasına ulaşmak için: Bilgisayar...
  5. Bilgisayarı kim ne zaman icat etti ?

Bilgisayarı kim ne zaman icat etti ?

Kaynaklara bakıldığında 1642 yılında Blaise Pascal’ın yaptığı hesap makinesi bilgisayar olarak geçmektedir. Paskal bazı kaynaklarca ilk bilgisayar olarak kabul edilen çinlilerin abaküs olarak bilinen icatdından etkilenmiştir. Fakat bu hesap makinesi çok kaba tuşlardan oluşan ve sadece toplama ile çıkarma yapabilen bir aletti. 1671 yılında Almanya’lı bilim adamı Gottfreid Wilhelm...

Sayfayı Paylaş