Bilgisayarla İlgili Sözler 2012 | Melekler Mekanı FORUM - 28 Ağustos 2016

Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bilgisayar Sözleri 2012 Bilgisayar Sözleri

Valla melekler, ben okuduğumda çok güldüm, umarım siz de beğenirsiniz. Bilgisayarlarla ilgili olarak söylenmiş matrak sözler, buyrun hahaha

laptopun var diye sevinme masa üstüne geçersen üzülme

Yazılımsız donanım, donanımsız yazılım olmaz.

Eceli gelen windows mavi ekrana düşer.

Pc'ye mac vermişler, hani benim akvaryumum demiş.

Windows'a service pack de yüklesen, windows yine windows'tur.

Yazıcının şahidi tarayıcı.

Bir virüse sistem yakma.

Eski dos'tan windows olmaz.

Avi. gelen yerden mp3 esirgenmez.

Çökecek windows bilgisayarda durmaz.

Windows'uma söven, linux kullansa bari.

Bilgisayarla İlgili Sözler 2012 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aşkla ilgili sözler 2012

2012 Aşkla ilgili sözler aşkla ilgili güzel kısa anlamlı sözler arıyorum. Facebook sözleride olabilir aşkla alakalı olanlardan teşekkürler.
  2. Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri 2012 bilgisayar mesajları arıyorum ben sitenizde varsa bir zahmet yollayın bana
  3. Eğitimle İlgili Sözler 2012

Eğitimle İlgili Sözler 2012 Selam kızlar Eğitimle İlgili Sözler arıyorum ben baktım hep eskiydi sizden yeni sözler bekliyorum.
  4. Cehennemle İlgili Sözler 2012

Cehennemle İlgili Sözler 2012 2012 Cehennemle İlgili Sözler Birbirinden çarpıcı ayetler, hadisler ve atasözlerinden oluşan cehennemle ilgili sözler 2012 için listemize geçelim melekler :) - Cehenneme kalplerini günahlarla üşütenler girer. (Abdulkadir Geylani) - Kâfirler, gerek kitap ehlinden olsun gerek puta tapanlardan olsun muhakkak, cehennem ateşindedirler. Orada ebedî olarak...
  5. Kısa Bilgisayar Sözleri 2012

Bilgisayar Sözleri Bilgisayar Sözleri Kısa Sevgili melekler işte size bilgisayarla ilgili söylenmiş hem matrak hem de kapak olacak sözlerden bazıları :) _ Yazıcının şahidi tarayıcı. _ Windows’u seven maviye katlanır. _ Çökecek windows bilgisayarda durmaz. _ Windows’a service pack de yüklesen, windows yine windows’tur. _ Beleş anti-virüs programı; virüsü türkü...

Sayfayı Paylaş