gebe
  1. ranagül

ranagül Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

bilgisi olan var mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında ranagül tarafından paylaşıldı.

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum.
    bilginiz varmı?ne yapmalıyım.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    canım öncelikle geçmiş olsun .umarım korktuğun gibi değildir ama bi hekime danışmadınmı bunun için?bence sen okuduklarına ve söylenenlere şimdilik inanma ve en kısa zamanda doktora git sana en iyi bilgiyi onlar verirler canım tekrar geçmiş olsun.

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Senin hastaligin erken teshisle tedavi edilmis ama sanmiyorum sana boyle bi etkisi olacagini...Bunu yinede sen doktorunada anlaki kontrol etsin.seninde icin rahatlar...Aklinada kotu kotu seyler getirip korkma hemen... Zamani gelince mutlaka gelicek senin ucuzler:bebiss: :kiss:

4. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ranacım zannetmıyorum oyle bır durumun oldugunu...cunku benım bır tanıdıgım veremdı ve tedavı gordu ılac kullandı derken aradan bır sene gecmedı hamıle kaldı suanda tatlı bır bebısı var.....kafanı doldurma boyle seylerle.....hersey allahtan.....

5. ranagül

ranagül Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    haklısınız canlarım.insanın kalbine kuşku düşünce telaşlanabiliyor.hakkımızda hayırlısı olsun.

bilgisi olan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  2. Ütüleme Epilasyonu nedir bilgisi olan var mı =

Ütüleme Epilasyonu nedir bilgisi olan var mı =

Arkadaşlarım ütüleme epilasyon diye yeni bir yöntem çıkmış bu yöntemi internetten araştırdım siteye de ulaştım ben biraz bu yeni yöntem üzerinde yoğunlaşmak istiyorum. Acaba fiyatları ile ilgili bir bilgi nasıl edinebilirim. Bu ütüleme episalyonunu daha önceden yapıtanlar oldumu ?
  3. Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır bilgisi olan var mı

Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır bilgisi olan var mı

Selam arkadaşlar hepinize hayırlı ve güzel bir hafta sonu tatili geçirmenizi diliyor ve aranızda dini bilgisi oaln arkadaşlarıma Berat Kandili Kaç Rekat Namaz Kılınır diye soruyorum.
  4. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

kızlar ağzımın içinde sık sık ve uzun yıllardır aft denen yaralardan çıkıyor..Son zamanlarda acısı ve yaranın büyüklüğü arttı.Acısını dindirmeye ne yardımcı olur ?
  5. oğlumun dilbağı varmış, bilgisi olan varmı?

oğlumun dilbağı varmış, bilgisi olan varmı?

Arkadaşlar, oğlum yeterince kilo alamıyordu.Doktoru dil bağı olduğunu kulak burun boğaz druna gösterip kestirmemizi tavsiye etti. Böyle bir durumla karşılaşanınız varmı ?

Sayfayı Paylaş